Školicí - dnes bez honění autobusu do Phy; z domova. Nahazuji řemen na radost...

21.03.2020

Večer. Houpací křeslo. Kamna sálají. Poslouchám Emila Páleše na slovenském Svobodném vysílači. Pořad Ariadnina nit. 

Jsem šťastná, ale splihlá. Bubnují do mě zprávy s temným obsahem. Konspirace?? Ne. O agendě 21 vím od dr. Vítové. Vzletná slova o budoucnosti planety tak, jak v Istanbulské smlouvě sladká slova proti násilí na ženách. Zvěrstva na lidech skrývají pod líbivé "ochrana žen před násilím". Chjo, voní mi tu rohlíky a housky. Povedly se. Radost! Dala jsem hodně žitného kvásku... Zvenku to vypadá jako ideální večerní nálada. Zevnitř ne a ne se do ní dostat. Potřebovala bych jet na sníh. Do bílého království. Jen se soustředit na správné nastoupení na vlek. Na slunce během cesty nahoru, na správné vystoupení z vleku. Necítím svobodu. Jsem spoutaná. 

Mám přání. Právě teď ho zhmotňuji!

Dnes jsem nesla před 44 lety - je to možné? - mamince noviny. Byla neděle. Maminka si kupovala v trafice Pochodeň s programem na týden a Ahoj na sobotu. Byla právě nemocná. Přiklusala jsem procházkou k ní. Za měsíc se mi mělo narodit první miminko. Přibrala jsem jen osm kil. Nikdo pod krešlakovým kabátem nic nezpozoroval. V ten den jsem nemohla vydržet sedět v křesle. Dala jsem si nohy nahoru. Nešlo to. Neklid. Ošívala jsem se. 

- Běž, běž domů. Nemám telefon. Utíkej.

Tušila? Tak jsem šla. Myslela jsem si - poslíčky. No jo, ale poslíčky se stávaly častějšími, silnějšími. Ráno do porodnice. Uložili mě. Celou noc jsem nespala. Sestra mi pravidelně měřila puls, tlak.

- Za jak dlouho máte bolesti?

Odpověděla jsem asi minutovou pravidelnost. Už si nepamatuji.

- Jak to můžete vědět, když kdykoli k vám přijdu, spíte.

Babizna mi nevěřila. Tak to bude zítra... Copak se mi přihodilo?

Ale jak to bylo dnes? V devět jsem se měla připojit na školení. Poprvé virtuálně. Budík mě vzbudil. Když jsem ještě ve čtyři vítala jarní rovnodennost, oči dokořán, plná energie, je nebezpečné zamáčknout budíka s myšlenkou: 

- Ještě mám čas.

To nebyl hezký vstup do dne. Napojila jsem se s osmiminutovým zpožděním. Ne a ne a nešlo mi to. Stále jsem se překlepávala. U toho se malovala, abych na kameře vypadala skvěle. Mixovala jsem si narychlo snídani. Zapomněla jsem si do čaje dát ten česnekový dryják. Tedy česnekový sirup. Jaký vznosný název! Brr!! O sirupu mám jinou představu. Ale co bych neudělala pro své zdraví. Školení - luxusní. Chybí mi kontakt s kolegy a kolegyněmi. Krákoránavir... Zakuklit lidi; konečně se jim to povedlo. Dát jim do podvědomí strach z dotyku... Oddělit je. Vysát z nich život. Zbiorobotizovat. Zchemizovat.  Podporovat vibraci strachu.

ŽÁDNÝ STRACH. TOTO JE CVIČENÍ CO. CO TO JE? MY STARŠÍ VÍME. CVIČENÍ CIVILNÍ OBRANY. Tedy: ŽÁDNÝ STRACH!

Ptám se na FB: Je někdo ve vašem okolí nemocný?

Zatím nikde nikdo. Divné, není-liž pravda?

Školím se. Otevírám víčko z kamery. Odněkud přijel Petroušek. Upozorňuji ho, aby nevstupoval do zorného pole kamery. Navlékal si tepláky. To by auditorium zíralo. Vzorná posluchačka, pečlivě si zapisuje a najednou panáček ve slípečkách natahující si tepláčky.

Půl hodiny pauza do odpolední sekce. Pozvala jsem slečnu. Nabídla jsem ji, že by si mohla vydělávat na studium. Ne. Nepřipojila se. Nereagovala. A nikam nemusela! Normálně hosté se zájmem o snížení ceny nebo přivýdělku zvu do Phy... Z pohodlí domova - je to asi příliš pohodlné. Běžím do kuchyně. Hovězí polévka dovařená. Filé, brambor, zelný salát s koprem a křenem... Domácí majolka. Ničemu se nevyhýbáme.

Ještě hodinku a půl. Konec. Ani mi hlava nepadá únavou. Až teď. Teď mi bimbla. Bude půlnoc. Petroušek odpoledne hlásí:

- Jdu ven.

- A co tam? Je zima.

- Jdu pokračovat v těch větvích.

Skypuji s Lindou. Pozoruji ptáky za oknem. Pozoruji Petrouškovu aktivitu vzadu v zahradě za ptačím stromem. I dvě hrdličky přiletěly. Nechávám je. Jsou drzé. Berou zrníčka z trávy. Budiž. Taky živý tvor. Kdo mě čte, ví, co mi asociují. Peťulka ručně řeže větve. Staví si hraničku klacků. Napadá mě Churchillův citát: Práce mě fascinuje. Dokážu se na ni celé hodiny dívat. - Jdu se ubezpečit o autorství. Celý život jsem si myslela, že to řekl tento tlusťoch. A ne. Omyl. Jerome Klapka Jerome. Hm. Stále se chystám obléci se. Běžet mu pomoci. Pozoruji, jak bere větev za větví, řeže pilkou. Odkládá na hranici klacků; přenáší ji do kovové konstrukce. Jde mu to. Stále mám chuť jít mu pomoci. Projíždím net. U Heleny Heclové čtu symboliku čísel - přistání letadla v 11.22. Letadlo přivezlo 1,1 milionu respirátorů. 11 znamená: Pozor, zpráva. 22 je číslo globálního prediktora. - Hltám, hltám.

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/letadlo-se-zdravotnickym-materialem-pristava-v-praze-40317419?fbclid=IwAR2WsacdImxKp3hKvpibkU1As5DzuwofRMmFCJV3xUxRJGXat1p31bh7urs

Péťa je tu.

- Peťuš, pozorovala jsem tě. Tys ale jel. Drrrr...

- Péťa je buh. Víš?

- Než jsem se rozhoupala, měl jsi hotovo. Půjdu si lehnout. Jsi buh.

Zalezl si do deky. Čučím do Fb, odpovídám, zkoumám, pročítám. Děsím se. Dělám to, co nemám. A nejdu si lehnout. 

Na FB se objevují krásné zasněžené fotky. Fotka u stolu na zahradě ze včera - 20°C. Tatáž z dneška se sněhovou pokrývkou na stole. Teplota myslím 5°C. 

Šumavské Bylinkářství  - krásná zasněžená zahrada. Ptačí slepičky zobají zrníčka ze sněhu. Čtu:

A máme tady zase zimu. Včera tady bylo ve stínu 18°C. A dnes je sníh... 😻 

Šumavské Bylinkářství Ptáčkové se shlukují kolem krmítka. Chvílemi jich tam přiletí i několik desítek různých druhů. Krásně u toho skřehotaji... 🧚‍♂️

Irena Hrobská Zpívají, štěbetají, cvrlikaji, ne? :-) 

Irena Hrobská Skřehotají žáby :-)

Šumavské Bylinkářství Irena Hrobská Cvrlikají cvrčci...😀

Šumavské Bylinkářství Irena Hrobská Žáby prostě kvákají... 👍😉😀

Irena Hrobská Šumavské Bylinkářství No jo, i když cvrčci cvrkají, necvrlikají. Pozor, pilujme slovní zásobu a milujme svůj jazyk. Pěkný večer prožívejte!! :-) :-) ♥️♥️♥️🥰🥰 Hlavně, abychom si my necvrkli, že jo?

Irena Hrobská Šumavské Bylinkářství No jo, bohatá slovní zásoba. To je radost, když si to takhle i sama uvědomím a procvičím. Ještě připomínka - neříkáme Mějte hezký den, ale jen Hezky den! :-) Tedy ještě jednou krásný večer!

Hezká komunikace. S Šumavským bylinkářstvím. Hezky ho zdravím!! :-) 

Na bohuslavický komín přiletěli čápi. Kdopak si ho vybojuje. Jsou tady. Důležité! Radost! Jejich kolo má na sobě zelenou travičku. Mech. Těším se na sledování. Nemají roušku. Mají výhodu. Nešoupnou je do karantény. Čápíci mohou z výšky vidět i to tajné. Tedy - žádná karanténa. :-) 


Zatápím. Používám suché dřevo ze včera... Náš dům je konzerva. Drží teplo. V létě drží chlad. Po zatopení se rozlije teplo. Fb - obrovský zloděj času. Někdo dal info na FB o vaření. Varuji před bílou moukou.

Provokativní Tana:

Maru, někteří lidi jsou podivní. Moje prababička pekla jen z bílé mouky. Smažila na sádle. Nevyhýbala se vejcím ani máslu. A žila téměř do sta let. Její děti všechny okolo osmdesátky. Takže já dělám téměř totéž, co ona. ♥

Odpovídám:

Irena Hrobská Ne lidi, ale šlechtitelé vyplácali baculatá zrnka, která za babiček měla 10% lepku, dnes pomalu 95. Lepek je makromolekula bílkoviny, v tenkém střevě dělá zápaly - záněty... Stěnou tenkého střeva prochází zbyteček vitamínů a minerálů k buňkám; lepek chce taky, tak si to chce jakoby vyžrat. Takže holky, jezte si, co chcete, zabývám se tím deset let; mám certifikaci od nositele Nobelovy ceny - objevil molekulu NO, dokonce jsem s ním měla tu čest večeřet. A nezapomeňte, že za našich babiček se jedlo o 2/3 méně. Dnes lidi stále žerou, mají hlad, furt něco zobou a jsou tlustí, jak dobytek na porážku. Pardon. Umírají na nemoci z viscerálních tuků. Ale jinak - jezte, třeba nejlepší mouku 00. Ta je opravdu povedená! Bělená chlorem (v laboratoři mají roušku, aby chlor nedýchali, lidem to nevadí), je několikrát vymílaná. Fakt nejlepší.

A nedají si pokoj:

Meny Nováková Mamco co maji vsichni proti te bile mouce??? Nechapu?? Jde videt ze uz 10let nejsem v cechach😅

Hlavně by se holka mohla držet českého pravopisu!!!

Alisek Franzke Meny Nováková je to nezdrave, jedi jen kynute knedliky. 😉😂😂

Meny Nováková Alisek Franzke ach tak ..🤣🤣 ty lidi jsou fakt pomateny🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Tak si holčičky pokecejte, ale provokujte někoho jiného. Myslím si své. Co ti v Čechách mají proti bílé mouce? Totéž, co proti bulguru a kus kusu. Proč ne jáhly? Pohanku? Kašlu na ně. Jejich diskuse je plácání do vody. Jdu zadělat těsto. Melu špaldu, ječmen. Jasně. S lepkem. Ale na naducaným. Místo hladké mouky dávám hodně hodně žitného kvásku a trošku hladké špaldy. A ostatní ať se ládujou, čím je jim po chuti. Klidně mohou provokovat z ciziny. Co mi z toho vyleze? Chci bagety? Housky? Rohlíky? Udělám vše. Hm, výborné. Chutné. Měkké. Dobré.

Víc mě obohacuje Emil Páleš svým zajímavým vyprávěním...

Jdu si lehnout až teď. Jedna.

Dobrou noc!

P. S. Jezte si vše, co vám chutná. Jo - a celý život dělám na sádle. Jenže jsme líná si vyškvařit škvarečky z hřbetního. Kupované z umělých prasat není ideál. Kupuji od farmářů...

P. S. 2 Ještě jedna konspirační povzbuzující od Heleny Heclové:

Existuje Mezinárodní soud ICLCJ (pro zločiny sátu a církve), který má k dispozici více než 450 mírových důstojníků společného zákona (Common Law Peace Officers) ve 13 zemích a zde vidím souvislosti...
Sdílím od Heleny Heclové:
Dle videa: Operation Defender Europe Theory | Qanon, uvedeného v angličtině zde, by to údajně mělo probíhat tak, že masivní zatýkání zloduchů po celém světě, hlavně v Evropě, začalo již od 11.03 a má trvat až do 11.04. Hned potom by finanční systém měl přejít na zlatý standard a fed (zlodušský finanční systém vlastněný Kabalou) by tím měly být zcela odstaven. Pak se snad vše už začne měnit k lepšímu a na povrch vylezou utajované skutečnosti, včetně pravdy o tom, jak to vlastně skutečně bylo kupř. s Corona virem. Související video: What? The Internet Might Go Down? #Qanon Here. (Od 1.4. do 10.04. bude údajně 10 dní "temnoty", tedy např. bez internetu. Možná to bude i z důvodu resetu na nový finanční systém. Corona virus prý byl vytvořen jako vysoce nebezpečný, ale údajně byl již zneutralizován na obyč. mírnou chřipku. Takže zachovejte klid a užívejte si pohodu.)
Více najdete v čláku: Jak to tak vypadá, už konečně začala celosvětová čistka od ne-mocných zloduchů, vytvářejících ve světě záměrně pandemie, krize, války a chaos!

P. S. 3 - Agenda 21 jede v plné síle od roku 2012, 2016? Ale už se nedokončí... Myslím, že corona už jim nepomůže vyhladit nás. Bublina praskla. Táhněte. Pozvolně se absence duchovnosti vytratí...  


P. S. 4 - Ti Rakušané - nějací drzí. Přelepují si na hranicích modré cedule s hvězdičkami cedulemi s názvem své země... Vypověděli 40 imámů. Zavřeli 7 mešit. :-) Hrozné! :-) 

https://ceskavec.com/2020/03/rakouska-vlada-zavrela-7-dalsich-mesit-a-vypovedela-40-imamu-erdogan-vyhrozuje-rakousku-valkou?fbclid=IwAR2Rcb_ryrdvLOjihBz5-f35CqiaFXe44VCs-2u4BctYuvW0yyx6za0O1NE