Slunovratový deštivý

21.12.2022

Ve středu 21. prosince 2022, přesně v 22:47 hodin nastává zimní slunovrat, Slunce vstoupí do znamení Kozoroha a nastane zimní slunovrat, což znamená že po nejkratším dni v roce přijde nejdelší noc. Slunce je nejníže nad obzorem, takže jeho paprsky dopadají do české kotliny nejvíce šikmo. Na své pouti po obloze Slunce dosáhlo obratníku Kozoroha a vrací se zpět k rovníku. Nastává také astronomická zima. Od této chvíle se ale začnou dny pozvolna prodlužovat, a to až do letního slunovratu 21. června.


Už hodinu se sem valí slunovratové energie. Dívám se na video s maminkou. Jak mi ji Jana před dvěma lety přivezla v tříčtvrtečních krátkých letních tepláčkách bez punčocháčů dolů do altánu. Cvičím se, abych nenapsala - ránu mezi oči. Snažím se nevibrovat zlostí, bezmocí, smutkem. Koukám, jak jsem maminku pečlivě zabalila ze všech stran. Na záda na opěradlo láhev se žhavou vodou. Rukavice na ruce. Šálku jsem rozprostřela, aby ji hřála na hrudi. Měla ji uvázanou nesmyslně okolo krku. Pozoruji se, jak se snažím mamku zateplit. Měla jsem pro ni připravenu Rybovu mši. Zpívaly jsme Veselé vánoční hody... Vysvětlovala jsem ji, jak už deset měsíců trvá lhaní, balamucení a likvidace lidí prostřednictvím vakcinací.  Vysvětlila jsem mamince, jak je to s pícháním do lidí:

- Mami, chápeš to?

- Chápu. Ale není mně to nic platný.

- Ve videu s maminkou na lavičce svítí svíčka. Zapaluji mamince prskavky. I mně to není nic platný. Když je člověku zima, nemá tu atmosféru Vánoc.

https://tadesco.org/cina-osvobozena-milionova-krestanska-armada-miri-do-zapadni-evropy-zatimco-inkove-se-bouri/?fbclid=IwAR01kjwXWQdh3revjlIUtvDHnkblJO5e5iutm5p7UAaXOv0eIhQ4d-wJeOA

Jak šel čas s "vakcínami":

95% ochrana
70% ochrana
50% ochrana
Žádná ochrana, ale snižuje šíření.
Nesnižuje šíření, ale snižuje závažnost.
Nesnižuje závažnost, ale snižuje počet hospitalizací.
Nesnižuje počet hospitalizací, ale nezemřete.
Zemřete, ale půjdete do nebe. 

Moc jsem se bála, jak přežijeme zimu. Trápila jsem se, kdyby začalo fakt mrznout. Koupila jsem děsně velké beránkové bačkory. Jak to jen zvládneme! Normálně. Zakázali ze dne na den návštěvy a hotovo. A pak jsem ji naposledy v životě uviděla při smyslech 16.5.2021. Po tak dlouhé době. Nikomu nevadilo, že nemám test, roušku, mohla jsem ji na emergency opusinkovat. Naposledy. Zas se kontroluji, abych se nenechala unést...  Rozloučení, to už byla v komatu, naposledy dotyky. Heboučká ruka. 20.5.2021. Druhý den nad ránem vydechla naposledy. Vzali nám společný čas... 

Po dvou letech:

https://divadlokampa.cz/program/duse-k-tentokrat-o-virove-manii-2022-12-15-14-00-00?fbclid=IwAR2_enRzJpedX83dHcBPknWEEqmzRZiEBHR6TaDF6KU_ZwzI-2MGgo5uW18

Odpoledne u pečení vinného (cukroví) jsem poslouchala skvělou Duši K. Tentokrát o virové mánii a jiných pseudovědeckých poruchách s Kamalou Taris a Davidem Šubíkem. Někdy v lednu v únoru v Pze křtili knihu Virová mánie. Přijeli tři zahraniční autoři. Vědci, lékaři. Ale roušky, testy, píchance jely dál. Hned na kraji světové vymyšlenosti se snažili u soudu vymoci pravdu... 

Kamala Taris je zakladatelkou občanského spolku Resetheus, který vznikl v roce 2020 jako reakce na nesmysly, které zamořily občanský, vědecký a mediální prostor v souvislosti s tzv. onemocněním COVID-19. Už více než dva roky na své webové stránce resetheus.org a na sociálních sítích Resetheus uvádí disentní vědecké informace pro všechny, kteří se chtějí v problematice západní medicíny sami zorientovat a zároveň dokumentuje, jak státní instituce nemají žádné důkazy o tom, že by údajný virus SARS-CoV-2 vůbec existoval.

Druhým hostem je David Šubík, sociolog, který se problematikou západní medicíny zabývá již 30 let, od svých studií na Masarykově univerzitě v Brně. Už před 25. lety ve své diplomové práci napsal:

"Moderní společnost přijala principy profesionalizace a specializace, tzn. diferenciaci společnosti na bezpočet komplementárních skupin "profesionálů" a "laiků". "Medicínští laikové" si zvykli na to, že "profesionálové" léčí "choroby", jejichž příčiny sami neznají. "Medicínští profesionálové" si zvykli na to, že "laikové" přistoupili na své diletantství a neexistenci jiné konkurence. Díky zdravotnímu pojištění a společenské hodnotě zdraví se nemoc z pohledu financí stává bezedným dolem. Ve spolupráci se státem dosáhla medicína monopolu na provozování lékařské péče i vzdělávání... To jsou části skládanky, ze které vzniká hra na péči o zdraví/nemoc. Role medicíny je do ní zakomponována tak, že není např. problém vykonstruovat (neexistující) nemoc, proti které je nutno okamžitě vyvinout účinný lék, než však bude lék nalezen, alespoň vyhledat všechny postižené, pečovat o ně a utěšovat je. Není zrovna tak problém postulovat zdraví jako vzácný stav, o který je nutno odborně dbát a neustále jej odborně kontrolovat; nezasvěcený pohled laika by totiž mohl (třeba i po celý život) nezaregistrovat, že jeho organismus je napaden něčím patologickým."

A pak si přečteš:

https://www.geopolitan.net/cs/zeme-g20-se-dohodly-na-zavedeni-digitalnich-ockovacich-prukazu

Takže tě zas budou přesvědčovat, ohlupovat, strašit a lhát. Opakovaně měli někdy v říjnu opět simulaci pandemie. Co to znamená? Nic dobrého. V laboratořích už něco namíchají. Tentokrát se to bude týkat dětí a dospívajících. Ti, pokud mají zodpovědné rodiče, jsou zabodaní. Ti, kteří mají moudré rodiče, mají zatím duši v pořádku. Tak uvidíme, jestli ustojí útok. 

Totéž, jako nyní s ptačí chřipkou. Do prčic, když není virus, tak co to zkoušejí!!!

https://www.youtube.com/watch?v=a-OLDEbq1dY

Doporučuji. Velmi zajímavé povídání. A legrace. Nikdo na světě nikdy žádný virus neviděl, neizoloval. Podvod od Kocha i Pasteura. Těžké přijmout, když ti celý život masírovali mozek. Kamala a David vyprávějí, jak všechny příznaky nemocí jsou stejné, jen je rozškatulkují, vymyslí si na ně testy, zkoušky, tabulky. Např. lidé s HIV jsou léčeni takovými jedy, že do dvou let umřou. Nebo obrna - co ji způsobovalo? DDT. "Neublíží člověku." Ne? Neublíží? Vojáci se ostřikovali DDT, i děti. Pak měli spasma. Křeče jak v obrně.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-12-21_Mourek_nad_ranem_po_rvacce_se_Zrzkou/

Než jsem uléhala, Mourek se pokusil o převrat. Nevyhrál. Zrzka je tu paní.

Tak už je ode dneška zima. Ráno jsem vstávala na budík. V osm. Pustila jsem si rozhovor s Viliamem Poltikovičem. Loni jsem se s ním setkala v Dolních Sejfech. Zdeněk Ordelt v překrásném areálu zorganizoval přednáškové duchovní dny. Viliam točí o smrti. Z rozhovoru si odnáším důležitou zprávu. V Tibetu mají národního věštce. V orákulu sdělil, že se té satanské smečce nepodaří uskutečnit svůj plán. To už jsem slyšela asi před pěti lety. NWO nainstalují, ale zhroutí se jim. Hm. A kdy? Kdy už? Mně to je moc dlouhé.

Na desátou přijde klientka. Do té doby jsem rychle psala přání. Balila pozornosti lidem ve svém okolí. Ošetřila Mourkovi ucho. Deset. Zvonek. Měříme. Zíráme. Paní L. bere jako já měsíc nový bylinný zázrak Phytocomplete. Účinky mají být do tří měsíců. Narostla jí tři kila svaloviny. Odpálila přes tři procenta tuku. Viscerální snížila o jednotku. Nejtěžší je kruponek na břiše. A jí se povedlo ho odpálit. Zvýšila klidovou míru metabolismu, kosti posílila. Celkově velká spokojenost. Mám od ní vždy čerstvé zprávy z Uk. Na jaře mi poslala obrázky z rozkvetlého Kijeva. Narcisy, tulipány. Teď prý tam létají rakety. Na infrastrukturu. Hm. Vypráví o podlosti Ukrajinky od nich z práce. Žije tu tři roky. Paní L. ji navrhla za předačku. Líčí mi její úskoky, faleš, zlobu. Vypráví mi, co se dělo v dvou nově uznaných republikách. Armáda přišla, vyvraždila celé rodiny... Sedím jak opařená. Dnes slunovratový den. Mně jde do uší takové mluvení...

Přejeme si. Vyměňujeme pozornosti. Platí. Termín do nového roku.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-12-21_U_placeni_se_usmivejte_-/

- L., kolik bys myslela, že stojí tenhle vosk a tahle vodička na odvoskování?

- Tisíc pět set?

- Ty ses zbláznila! Vosk a odmašťovač! Děsných pět se padesát. Vosk stával tak osm korun!

Jdu s ní k brance.

- Nechoď bosa ve sněhu.

- Jen chvilenku. Neboj. Prší. Tak to na běžky dnes nejdu.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-12-21_Kapesnik_z_rukavu_dedovy_kosile/

Žehlím. Sleduji propuštění vyhublého Michala Černíka z vazby. Pod okem přes tvář hlubokou jizvu. Jsou na ni vidět stehy. Tristní pohled na veselého, srdečného... Darmo mluvit.

Dožehleno.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-12-21_Zrzka_si_uziva_nocni_vitezstvi/

Mourek od rána nevstal z koše. Mátoha si včera dovoloval na Zrzku. Myslela jsem, že ji přepral. Ale ne. Když v noci Petroušek oba vpustil do domu, Mourek krvácel z ouška. Dnes mu ucho mokvá. Natírám mu ho gelem z aloe. Má položenou hlavičku. Nezájem o svět. Ani na snídani nešel. Oběd - nee. Jo, to drzá vítězná Zrzečka nejenže nechala svou vrchovatou misku granulí, ale ona mu jde vyžrat jeho příděl. Když jde okolo koše, nakoukne. Vyšklebuje se mu. Mourek až před druhou odpoledne zdvihá své pomlácené tělo.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-12-21_Do_skleniku/

Jdu nakouknout do skleníku. Papriky na terase zatím prospívají. Zato ty tam stojí ztuhlé... Holčenky, smutný pohled. Ořezávám červené listy mangoldu. Jdu si z něj udělat špenát. A brambor. A pak už holka sebou hoď.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-12-21_Jeden_z_mnoha_mych_kycu/1572635365

Jedu po městě rozvést pozornosti. Mám naplněné skleničky s makovým vaječným koňakem. Píšu na andělské přání vzkaz k Vánocům a do nového roku. Stále prší. Divno. Stavuji se v bance. Moc, hodně mi v tomhle podzimu pomohli u bankomatu. Několikrát. Ó, to byly nervy. Ale zvládla jsem to za jejich pomoci.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-12-21_Pevnost_v_desti/

Na kosmetiku přijíždím deset minut po čtrnácté. Nejprve masáž. Pak už jen spím, spím, spím, relaxuji.

Přání. Platím. Termín.

- Peťuš, jsem tady!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/202-12-21_Uz_jsem_nemusela/

Co já bych tak... Dám se do vinného. Budu si hrát. A slepím ledovky. A odškrtnu v poznámkách další nicotnost, kterou mám celý slunovratový čas na papírku.

- Přijde Honzík.

- Slyšela jsem Vás.

Je tu. I jemu dávám otázku na cenu vosku a vodičky. Hádá tak osm set.

- Honzo, ty mě neštvi, za vosk takové nekřesťanké peníze? To ať si běžky natře svíčkou!

Řehtám se.

Klimbá mi hlava. Dnes už jdu.

Dobrou noc!