Sváteček...

16.04.2020

- Dej mi pár, okovů slunko začíná hřát....

- Peťuš, ty vždycky v té písničce zahneš někam jinam!

Dobírá si mě. 

- To si musíš užít!

Takovéhle rozhovory miluji. Petroušek - světlo mého žití. Mrví písničky, spojuje různé melodie... Už jsem si zvykla. Šugr bejby láv motá klidně s českou Je pod dešti, a kosové si štěstím letu noty...

Popel. Okýnko u kamen. Zahrada. Ptáci. Beru kopřivy. Mixuji snídani. Rituálky - svoboda.

16.4. Sváteček. Plno gratulací. Krásné vibrace. Dopoledne jsem měla pracovat. A hezky jsem se na to vykvajzla. Mám přeci SVÁTEČEK. :-)

Na okně se včera a dnes stavil asi dlask. Jdu mu nasypat do okenního krmítka, ať nelétá zbytečně. Hrdličky. Nemusím je. Od dětství. Asociace - mamka pláče na tatínkově hrobě. Poletuji mezi pomníky. Nad hlavou odporné cukrú, cuk. Mixuji kopřivy. Nevěřím oku. Na sloupku na plotě - hrdlice. Za chvilenku druhá. Musím odmáznout aspoň jeden obrázek. Paměť karty plná. Necelou hodinku probírám fotky. Mažu. Nechávám jen ty s maminkou. Stahuji ze skypu povídání s ní. Jednou to bude pro mě vzácnost.

K obědu házím na páru brambory ve slupce. Míchám v misce gurmánskou rajskou. Jdu na slunce. Nejvyšší spokojenost. Horké brambůrky, pákistánská sůl - krásně zavání po síře, hodně máslíčka, přijídám grumánskou. Pohoda. Po obědě pracuji. Daří se.

Skyp. Maminka. Zrovna si se mnou chce tolik lidí telefonovat. Ach jo, rychle odesílám SMS - "zavolám později". Mamča dnes komunikuje; 

- Mamko, zazpíváme si. Tu jak máš ráda. 

- Nevím, kterou. 

- Když jsem šel v Pze po rynku. 

Zpíváme si. Chvilenku luštíme. Irenka mi přeje - i já jí k svátku. Mamka potřebuje na záchod. Ztráta deseti minut. Už je tu koordinační, neřeší situaci. Prý musí skypovat do jiného patra s cizinou. A co já s tím? Mě to nezajímá! Žádám ještě aspoň o pět minut.

- Mami, slyšíš ptáky?

- Slyším. Hezky zpívají

- A vidíš třešně?

- Něco bílého.

- To jsou rozkvetlé třešně.

Ty vorle, virtuální svět.

Hned na kraji karantény jsem si zjednala skyp a teď patnáct minut, hurá, zas další. Co to má znamenat? Jeden ntb na celý dům? Proč má každé patro svou koordinační? Kolik jich tam je? Kolik mají k dispozici ntb?! Nějak se mi to nezdá. Patnáct minut je fakt docela málo. Aspoň půl hodinku. Když už má na mě mamka náladu. Necítí se unavená.

Na náhradu osušky a ručníku si mám asi napsat písemnou žádost! Kdy mi to chtějí zaplatit!! To není osuška za sto dvacet korun! Musím si stále připomínat: Jaký pán, takový...

Uvědomuji si, když čtu o pádu Kabal, o čištění podzemních tunelů, měst, jak to sviští po strništi. Píšu dotaz paní do USA, jestli je pravda, co čtu na www.tadesco.

Obratem přijde odpověď:

Ano, v neděli před půlnoci už jejich banka jim poslala papíry na vyplnění a v úterý měli peníze na účtu : 1200$ na dospělou osobu a 500$ na každé dítě takže $3400

Dodatek:

Pak ještě dostanou všichni tzv. půjčku na půlroční splátky která bude nevratná, ke zatím tomu moc nerozumím, ale u našich by to dělalo asi $ 40.000, ale to ještě není zcela dojednané. Až mi to dcera vysvětli tak Vám napíšu.

Po hodince ještě bonbonek. Paní píše:

- Tak teď naši dostali na účet dalších 10 000 $ jako výpomoc na plat na dva a půl měsíce pro oba.Když prokážou, že to použili na nájem, elektriku a spotřebu domácností, nemusí nic vracet.

A v DD v Černožicích ředitel není schopen zaplatit škody na majetku klientů. Očividně když je chytím za ruku, nic se neděje. Koukám, že budu muset jít na policii. Sepsat. A vyžádat náhradu jinou cestou. Paní vedoucí nevolá. Myslela jsem, že během karantény se se mnou spojí. Když to nejde lidsky, půjde to jinak. Nazdar bazar! A možná, že to půjde ještě dál... :-) Mocným dochází síla. Už šlapou vodu. Jen ještě stále předstírají moc. Jenže já už vidím bezmoc.

Telefon. Tohle číslo mi volalo při skypu třikrát. Rychle se zdržují - odesílám SMS, že zavolám později. Tak, teď se jdu mrknout, co to je zač! Jejka. Vnučka. Přeje mi. Zítra přijdou blahopřát. Udělala mi radost.

Jdu ještě pokračovat v práci. Přijíždí Honzík. Miluji ho. Obyčejný, pracovitý, nekonfliktní, neví, co je arogance. Dostávám kytku v květináči. Mám je moc ráda. Nemusí světlo a HLAVNĚ NEMUSÍ SE TOLIK ZALÉVAT. Z těch asi pěti kousků po domě jsem už jeden nebo dva umořila. Tak uvidíme. :-) 

- Tady To ti namalovala V.

Fotíme se. Jdeme si sednout do zahrady. Kocháme se jarem. Pozorujeme kočku. Vyhlížíme kocoury. Co odjela pražská Kitty, jejich frekvence u nás se snížila. Ráno se tu producíroval elegantní moráč, ale Glum a rezouš se tu dva dny neukázali.

Nabízím Micince okraje šunky. Dostávám košem. Přežraná. Tygřice se vzdaluje zahradou. Dokonce se přehoupla na vedlejší pozemek. Volám virtuální Kitty. Micka je v pohotovosti. Že by tu byl zas ten pražský vetřelec? Naletěla. Vrátila se. Nasoukala do sebe něco, co by mohl zblajznout někdo jiný. :-)

Micka je jak duch. Sedí u stolu. Otočím hlavu. Sedí o pět metrů jinde. Podívám se jinam. Je pryč. I Honzík zpozoroval její nenápadné rychlé změny místa.

Večer. Rychle píchnu do země pod strom bazalku. Loni to tak udělala Linda. Jen tak. Žádné obstrukce. Žádný slepičí nebo kravský hnůj. Ne. A bazalka rostla do zámrzu. Navlékám na ni na noc igelit. Poučena z předminulé noci. Ve dvacet porada world teamů. To jsem já.

- Peťuš, dnes tě nebudu budit ve dvě ráno irigátorem. Jdu se rychle osprchovat. Mám na to deset minut.

Jdu se připojit. Začínáme. Mám přelepenou kameru.

- Uděláme si společnou fotku. Ireno, nevidím tě.

Hm. Taky když jsem nahá. Utíkám vklouznout do noční košile.

- Jsem tady!

Společné foto. Hodinku nabírám důležité informace. Už mi chybí naše společná setkání.

Letos mám od středy vstup na Bruttal zdarma. Bude nějaký? Shindy mi píše, že jim nikdo nic neřekne. Chjo. 

Čištění v Americe běží na plné obrátky. Prý korona. V Evropě začali už taky. Hologram papeže při urbi et orbi se jim trošku porouchal. Při sestupu po dvou schodech papež zmizel. Neupadl. Hologram nebyl dokonalý. Políčko po políčku - svět se baví. Chci věřit, že už zatýkají. Zatím zlosyni byli v domácím vězení. Konec adrenochromu. Konec klecí s lidskými torzy. Lékaři odhadují, že čtyři až šest procent zachráněných dětí nepřežije. Vychrtlé. Slaboučké. Nikdy neviděly slunce. Chtěla bych všechno znát. Všechno vědět. Přijde čas. Pro všechny.

Jo, slyšeli jste včera po devatenácté hodině tu řachu? Vykřikla jsem. Hrozně jsem se vylekala. To nebyla stíhačka. Ne, ne. Uvidíme, co je na dohadech... Po čem šlapeme. Co je pod námi. :-)

https://tadesco.org/marneho-okenko-17-04-2020-veci-vypadaji-jinak-nez-jak-je-vidite/

Evropa

Čas

Začneme u času. Nevím, jestli jste si všimli, ale den, přestože jste doma, Vám možná utíká velice rychle. Nevím jak Vám, ale mně určitě. Něco se opět děje s časem a mnozí z Vás to pozorovali.

Dunění země, tlaková vlna, zemětřesení.

Mnoho čtenářů nám píše, nejen do diskuzí, o úkazech posledních dnů, byly to jednak divné rány a tlakové vlny včetně dunění země. Před několika dny jsem psal o tunelech v USA, a také jakým způsobem se provádí skenování podloží a proč. Vzhledem k tomu, že kabala musí být poražena velice rychle, bleskovým úderem, musí být zťata veškerá chapadla chobotnice bleskově. Není možné všechno zachraňovat. Jde také o životy konstruktivních vojáků SHAEF, kteří za osvobození lidstva nastavují své životy skoro nelidským bestiím. Proto používají na likvidaci těchto měst a podzemních laboratoří, s dětmi či bez nich, rakety, které jsou v tunelech odpáleny. U podzemního města explodují a tam nejen díky mini jadernému výbuchu vytvoří obrovskou tlakovou vlnu, která jednak všechny "vypyří" a zbytek bytostí, které jsou vzdálené od epicentra, roztrhá plíce, ale také ostatní orgány. Města a tunely jsou pak nepoužitelné. Mimo jiné také radioaktivně zamořené. V případě, že se vyskytují někde trhliny, při tlakové vlně začne vzduch prudce ucházet těmito otvory. Tak jak tomu bylo i v USA. Jestliže jste Vážení čtenáři tadesca někde naměřili zvýšenou radioaktivitu, určitě to nebude z Černobylu, jak nás zde některé weby mylně informovaly. Může to být únik vzduchu, právě z těchto podzemních tunelů.


Tak rána od stíhačky, jo?

Itálie, Rakousko, Švýcarsko a následně také Čr

Možná jste dnes zaregistrovali že v těchto státech se zhruba v 10km pod zemí uskutečnila zemětřesení. Přirozená rozhodně nemohla být. Kabala a Vatikán měla velká podzemní města mimo Itálii, také ve Švýcarsku a Rakousku. Asi zde dnes také byly provedeny útoky na podzemní města za účelem eliminace kabaly. Jakmile budou eliminována na severozápadě EU, dále v Německu, Francii, Švýcarsku, Itálii a Rakousku, přejdou pravděpodobně na "východní frontu". Slovensko, Čr, Maďarsko, Polsko a Uktrajinu. Popřípadě eliminaci může udělat i ruská armáda.Mami, jak sis užila svůj svátek?

Krásně! Svobodně.

Hlavně oproštěná od hloupých a arogantních jedinců. Obklopená mými přívrženci. :-) Musím se smát. Ale je to tak.

Dobrou noc!