Světlo buší, ale do někoho jak hluchý do vrat

07.01.2022

Páteček. Konec týdne. Ranní rituály. Snídám pomalu před obědem. Večer dvě hodiny školení. Chystám si na zítra majolku, vařím krůtí vývar, peču chleba, kašlu na podnikání. 

- Mami, už jedeme. Kitty se tak moc nechtělo. 

Co se člověk otočí, jsou tu. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-07_Prijela_sunka_a_Kitty/

Za vánoční šunkové a masné dary jsem majitelce poslala láhev vaječného makového koňaku. Bez očekávání. 

- Mami, tohle je za ten koňak... 

Krabice s vytlačeným LE CO.

Den se prodlužuje. Slunce se vrací. Světlo na planetě značně sílí; mnohé situace prý mohou vypadat jinak, můžeme vnímat chaos, neuspořádanost, strach, taky bezmoc - vždyť co já, nic s tím nezmůžu. Jenomže návrat slunce letos bude jiný; světlo proniká do základů, do hrubých struktur a silně jimi třese. To je potřeba. Otřesy, uvolňováním, rozpouštěním se transformujeme. Vše, co se nám děje negativního, přijímejme jako velký DAR. To jsou ještě zbytky saturnského zkoušení našich reakcí. Loni vládnul velký zpomalovatel a učitel Saturn. Letos jsme pod Jupiterem. To je labůžo. Kolika zkouškami jsem loni procházela. Někdy vědomě jsem je nesložila. Neobstála jsem. Just jsem zazlobila. Většinou vždycky, když si myslím, že vím, mám načteno, že to dokážu žít, pošlu někoho do patřičných mezí ne příliš klidným způsobem. Je to zkoušení, jak budu reagovat. Včera jsem sledovala tříhodinový pobyt Lenky Tarabové a právníka Rajchla na úřadě. Jednali fakt s tupě arogantním nevědomým povýšeným úředníkem. Ego z něj stříkalo až z oken na ulici. Neznal zákony. Nejednal v souladu s nimi. Už bych vyskočila jak čertík z krabičky. Ne, ne. Tak se to nedělá. Cvič se v trpělivosti. Tahle edukační videa KTV nebo TV Raptor beru jako mustr, jako cvičení; učím se na nich být odolná vůči něčemu, co se mi nelíbí, co není moje, co mi nepatří. Držet lajnu, dekorum, hlavně nevytéct jak baterie. Situace na úřadech a magistrátech naší státní české národní firmy, kde už neplatí zákony,  mě vedou k pochopení, uvědomění si vlastní síly a svobody. Osobní svobody. Volby, jestli se nechám strhnout hrou. Průnik světla do hlubších a hrubších struktur, neobvyklé frekvence mohou způsobit výkyvy krevního tlaku, motolici, bolest hlavy... Má cesta - dávám průchod emocím, nezadržuji je, projevuji se, pouštím to, co se chce osvobodit. To je práce každého člověka sama za sebe. Nevyhledávat žádné guru, učitele, mistry, falešné mudrce, kteří člověka cvaknutím prstu zbaví karmy, sejmou z našich beder břemena, tíži, vyčistí všechno včetně zubů. Je třeba se zeptat sám sebe, CHCE a ROZHODLA SE pro to tvá DUŠE?

Je čas neobírat se o zkušenosti, kvůli kterým jsem jako Duše právě nyní na Zemi; které my SAMI CHCEME ZVLÁDNOUT. Máme dokonalou Duši; všichni! Touží po tom najít řešení, pochopit příčiny svých problémů, své životní lekce, na kterých pracujeme. Ne, že to někdo jiný udělá za nás; muset znovu jít na Zemi, abychom si dopřáli tu zkušenost, že tentokrát na to přijdu, pochopím to sám, prožiju to celou bytostí. Je třeba obstát právě teď a nyní, protože kolotoč se zdvihá do vyšší frekvence. Připrav se! Skládačka zapadne; obraz bude uzřen.

Slyšela jsem, když umírá jeden z páru, kteří se znali od dětství, žili spolu sedmdesát a více let, drží se za ruku; Zdroj prý zdvihne obě duše, ale ten, který tu má ještě zůstat, uvidí jen část, ale ostatní se zakryje závojem. Ještě není čas vědění. To, co neměl vidět, se jakoby zakouřilo. Přeživší z páru klesá zas do zemské tíže. Kolikrát jsem si vzpomněla, když jsem toužila na miliardtinu sekundy poodhalit nějakou tajnu. Ta se mi odtajní, až zemřu; duše, které nás opustily, pochopily, že jsme součástí Zdroje, že jsme Světlo a že všechny schopnosti a informace máme hned k dispozici...Kolik že tu máme povinností? Umět se radovat, milovat a rozhodovat se. Toť vše. Tedy jen si

ŽIJTE.
RADUJTE SE.
MILUJTE.
Dopracovala jsem se k tomu, že si máme na vyžádání bližního pomáhat. Nehoním se už za ničím. Všechno mám. Jen si to uvědomit!

S prosincovým slunovratem se dostalo Světlo do hlubokých rovin Země k zemským pyramidám (dnes už kopcům). Skrývají silné zemské portály propojené sítí; vodiče určitých energií, které jsou ukryté pod Zemí; čekají na naše Vědomí a správné kosmické načasování. To je právě teď v těchto dnech, týdnech, měsících. Letos! Světlo je v hluboké rovně vědomí Země a na nás byla vyslána další vlna. My ji očekávali, jsme připraveni. Vlna energií dotýkající se našeho srdce. (Pro někoho bolestivá kvůli hlubokým citovým vzpomínkám.) Změny zvládne prý 92% lidstva. Těch 8% si bude muset nějak poradit. A že budeme svědky věcí, jevů, situací, poznání, setkání!!

Světlo se dostalo do hlubokých rovin Vědomí Země, jenž propustila na povrch další vlnu, na kterou jsme připraveni. Vlna energií, která se velmi dotýká našeho srdce a pro mnohé může být velmi bolestivá, neboť nese hluboké emociální vzpomínky. Byli jsme připravováni několik let. Jsme u cíle. Finiš. Linda se mi směje. Jen počkej, budeš zírat očima na drát!

Asi před třemi lety jsem u Míry Zelenky v pořadu Všechno je jinak poslouchala  jak mřížka Země byla tehdy chráněna plně; kolem planety byla chránidla, filtry; v tom roce do března odkryli filtry, pustili o dvacet pět procent víc energií, do konce roku bylo hotovo ze sta procent. Muselo se pomaloučku, aby lidi neumírali. Ač tato energie je nám postupně už dlouho předávána, nyní se propojily zemské portály; včera jsem do sluchátek poslouchala, že propojená síť odemkla zakryté energie Lemurie, které jako kódy a energie vyvěrají na povrch do naší zemské roviny. Lemuřani jsou obojživelníci. (Rusové jim říkají kvakeři.) Snad prý bude s nimi dohoda - my budeme chránit planetu na souši, oni vodní. 

https://kralicianora.org/2022/01/06/ked-pochopime-3-svetovu-vojnu/

Vlna těchto energií je pulzující a začíná v určitých oblastech; putuje k určitým lidem, světelným pracovníkům, jež mají vyzářit skrze své Vědomí - být nositeli těchto pradávných lemurských energií.

Dovolte si být čistým portálem, kanálem, díky němuž může přijít v přítomnosti to, co má... A ono už se děje. Jsme v procesu. Dovolte si projevit veškeré emoce, které se ve vás mohou vynořit. Nebuďte uhlazení suchoprdi. Na naše naladění čekají naši pomocníci a přátelé delfíni a velryby; slyšeli jste jejich překrásný zpěv v mořích a oceánech? Prastaré písně ROZPOMENUTÍ a bezpodmínečného přátelství.

https://www.facebook.com/100068832031378/videos/482366013321405

Pozoruji, kolik lidí různých profesí si dovoluje přijmout Vědomí a Rozpomenutí. O kom mluvím? O všech těch zdvihajících se studentech, policistech, hasičích, vojácích, pracovnících ze sociálních služeb, imunolozích... Každý den živé burcující vysílání. Dnes u dr. Zwyrtek Hamplové - Rakousko ruší povinné očkování. Hned se tam objevily komenty - jen odloženo, nemají dostatek píchanců. Tak těmhle bych vzkázala, ať raději vylezou sami na světlo, protože do nich ještě nic neproniklo. Totiž - s kočko nekočko je konec!

Každý z nás jinou měrou projevuje svou závislost na systému. Někdo kdo plně nerozvinul své schopnosti a má tedy omezené možnosti, jak získat potřebný zdroj financí, bude obtížně projevovat své názory. Ze své zkušenosti mohu říci, že pokud nezafunguje záměr, člověk obtížně hledá cestu mimo systém.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-07_Vyjdete_na_svetlo/

Každý ať stoupá dle svých možností. Jedu si něco zařídit do pevnosti. Vidím ji očima dítěte. Krásné opravené fasády. Nádherné stavby, opravené střechy, zasklená okna. Pulsuje tu život. Slyším pochodovat rotu vojáků. Zpívají Na tu Svatú Katarinu. A pak Okolo Hradce. Na vojenské nemocnici svítí okna operačního sálu. Asi tam někomu zachraňují život. Vidím všechny obchůdky z dětství. Louskám nápisy nad vchody. Nad jedním z vícero řeznictví slabikuji MA-SO U-ZE-NI-NY. Jsem v první třídě. 

- Maminko, proč je tam jednou i a jednou y.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-07_Zchatralou_barokni_perlou/

No, tak to bylo před šedesáti lety. Co, šedesáti! Ještě před třiatřiceti! :-(

Ještě chci stihnout jednu vesnici, za hodinku se školím. Mezi poli si užívám kochání. Obrovský dravec. Nenamáhám se zastavit, stejně mi uletí. Co si to domyslím, stává se to realitou. Ireno! Nezhmotňuj. Mohla sis ho vyfotit. Jenže to je - on mi stejně uletí. - Jj, poraženecké řeči. KAŽDÝ NESE ŽIVOT VE SVÝCH RUKOU! Vracím se jinými cestami. U Rossmana kupuji balíček drahých kvalitních Mikulášků. Slečna mi dává slevu na aplikaci v telefonu. 

- Tady to máte do nového roku. Letos Vám spadnou roušky!! 

Hned hledá dárek, který by mi dala. Pleťovou odličovací vodu Astrid. Ani jsem nic nechtěla. 

Nakupuji ovoce. Prohlížím si lidi. Není možné, do kolika ještě nepronikly paprsky!! Že by to bylo těch 8%!? Všichni, ale do jednoho v zobácích. Hej, lidi, od zítřka smíte skákat jen po jedné noze! Připravte se, jo? 

Ireno, nevrč. Oni nedospěli. Žijí tvrdě v matrixu. Světlo k nim teprve doleze. 

Doma rychle - honem, honem... 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-07_Priprava_na_vikend

Školím se. Vidím se na obrázku. Vidím se v pořadí úspěšných. Už si jen tak hraju. Levou zadní. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-07_LDW/

Mour tu pochrupuje jak starý dědek. Kitty spí u Lindy. Zrzečka se rozvaluje na koberci. Ještě přiložím. Jdu snít. O nové Zemi. Jestlipak tam budou i pitomci. Mají tam místo? Už jsme v transformaci. Mám pocit, že se jednoho hlupáka budu muset zbavit odhlášením ze systému. Zatím jsem právní fikce. Takhle se člověk může vyvázat z hypotéky, z půjčky od státu. Nevěříte?  Tak POZORNĚ poslouchejte. 

https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-12-necenzurovane-net-simona-lxviii/?fbclid=IwAR3OWJZ5MIdnNmH4qoSwKKsnl0pYQCjpwd89FWdbhchFl7pIQb4oTO46hJc

Dobrou noc!

P. S. 

https://kralicianora.org/2021/07/24/obrovske-spravy-najvyssi-sud-v-usa-rozhodol-ze-covid-vakcina-nie-je-vakcina-je-nebezpecna-a-je-potrebne-sa-jej-vyhnut-za-kazdu-cenu-big-pharma-a-anthony-fauci-prehrali-sudny-spor-podany-robertom/<br>