Takový nedomrlý. Všechno mám. Přesto to není ono

11.03.2021

Vždycky, ale vždycky, když mám v plánu dospat se, má nejvíc lidí potřebu se se mnou spojit telefonicky. Dnes jsem se v noci nemohla urvat od třídění rozsypaného disku. Péťa se zle tvářil, když ho v půl páté vzbudilo víčko od krému upadlé na dlažbu. Nikdy to nezní tak, jako nad ránem.

- Co tu strašíš?

- Peťuš, dobré ráno. Dnes budu spát do půl jedenácté.

- To bych ti doporučil. Ale v noci!

Pustil Zrzku ven. Myslela si, že už nemusí spát. Běžela do tmy za kocoury. Zalehla jsem a propadla se do bezvědomí. Na patnáct minut. Péťův budící stroj. Prokopla bych ho. A v půl deváté auf. Čtyři zmeškané telefony. Zprávy na messingeru. Jdu pracovat. Péťa dnes neutrousil:

- Nám by stačila jedna postel.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-03-11_Snezikovalo/

Vždycky se té větičce řehtám. V posledních dnech nejsem svá. Veselá mysl - půl zdraví.  Neumím se soustředit. Myšlenky se mi rozutíkají. Asi jsem vlála celý život v povětří. Ale teď se vnáším stařecky. Není to příjemné. Není to přirozené. Jsem v mysli s ostatními lidmi. Ty dekly ne obličejích. Před oči se mi dvakrát třikrát za den dostane škodlivost roušek. Prve jsem četla o testování - jak jedovaté. A nebezpečné! Pak si prohlédnu fotku skoleného člověka. Maminky, tatínka. U toho pláče jako pozorovatel vyděšené dítě. Nevyhledávám. Leze mi to pod oči samo. Rok samoty. Není to ještě rok. Uklidni se. Léto v Peci. Ve Špindlu. V Brně. - Ale je to rok! Zavřené školy. Děti se tehdy moc radovaly. Netušily, že budou skandovat: Chceme do školy! Na jednu stranu zavření škol pozitivní, kdyby maminky mohly zůstat bez starostí o obživu doma. Právě teď budeme cvičit. A v tomhle čase bychom si mohli zazpívat. A naučit se další písmenko. A teď si chvilku dáchneme. Ale všichni nemají na to, učit své děti. Třeba neumí a taky musí do práce. Blbne nám národ. A nemocní. Národ chceš nechceš nemocní. Rozuměj stává se nemocným. Otto H. Warburg byl oceněn Nobelovým výborem za svůj objev. Ale ve třicátých letech minulého století, pozor!!! Úmysl zapomenout na něj? Sníží-li se přívod kyslíku do buňky o 35%, začíná do dvou dnů rakovinné bujení. Rakovinné buňky nepřežijí, když jsou vystaveny velkému množství kyslíku. Co tu předvádějí mocní? Dusí pracující lidi. Dusí děti. Sami si chodí po večírcích, sportu, ale lidem zakazují vše pro zdraví. Sportem okysličujeme tělo. Odbouráváme kyselost organismu. Bráníme tvorbě rakoviny. Mocní, aby toho nebylo málo, ještě nechávají lovit své občany vagabundy v černých mundurech. V zákoně stojí mít roušku při sobě. Včera pán dostal pokutu za to, že měl zednický deklík na čumák na zápěstí. Tak jsem z toho v rozpacích.

Za zády nám zas kují nahánění krimigrantů. Tam má stát chlap v černém munduru se samopalem. Kde máme Babiše? Není v cizině? Kuje, kuje?

Vše, co se děje, jsem slyšela tak před šesti sedmi lety. Nevěřila jsem. A je to tady. Ještě že jsou ve stádu bujní koně. Vím, ulice nic nevyřeší. Ani volby. Souzním s panem Hlásenským. Ne demonstrace. Infiltrovaní zaprodanci zavedou ulici, kam je třeba. Barevná revoluce zas vyhodí ke korytům nové šmejdy. Tak ne. Nutno mít informované obyvatele, aby jednali s informovanou vládou. Ale tlak ulice dává signál. Dál už to nevydržíme! Jsme tu! Všechno je správně.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-03-11_S_maminkou/

Skyp s maminkou. Pookřeje ona i já. Poslouchá, glosuje. Jen si nic nepamatuje. Ukazuji ji Zrzečku. Luštíme. Povídáme. Zpívat to nejde. Ale na tom zálohovém disku mi přišla pod ruku maminčina písnička v DD v zimní zahradě. Potěšila jsem se. Chovejte mě má matičko...

Na šestnáctou jsme měly schůzku s Helou - astroložkou. Čtu vzkaz:

- Irenko, zrovna jsi v plné tranzitní palbě... 

Už to mě děsí. Ale odpovídá to vnímání. 

- Co to je transitní palba? 

- Pluto Ti jde přes Slunce a Merkur.

Odkládáme hovor na zítra. Už rok cítím že mi někde něco běží, kudy nemá. 

Tak se nám tu roznemohly tyčinky pod mikroskopy. Čtu u jedné paní ze Slovenska. Namočila tyčinky do nosu. Sypaly se z nich tečky. A na papíře bylo vidět - co to bylo? Morgelony? Ty nejsou vidět. Nějaké malé drátečky.

Známo - začervený organismus trápí senná rýma, revma... Jdete k doktorovi s revmatem, odčerví Vás a jste opět jako lusk. Ale většinou lidem lékař naordinuje antirevmatika. Na celý život. Na nic. Zbytečně. Nebo na sennou rýmu nějakou chemii. Přitom by stačilo vyčistit tělo. Zbavit se parazitů. Existují děsně hořké odčervovací kúry.

Rada Lucky Wise

Lucie Wise Přesně věděli, proč ne. Tak lidi...používejte hřebíček, ořešák, pelyněk, chilli, česnek, cibuli, oregáno, bazalku, kadidlovník, pampelišku, grapefruit. jadýrka, semínka dýně a rostlinu, královnu antiparazitik nimbu.  

Zas jedna. Už pojede ten dlouhý vlak.

Dne musím jít odpočívat. Jéžiši, půl druhá!

Dobrou noc!