Ten FB je sice špízák...

24.10.2018

ale dnes se mi tam mihla PhDr. Vítová. Dík. Tato žena s křehkým hlasem umí moderovat debaty ANS na Svobodném vysílači. Stíhá upozornit redaktora, aby nezapomněl připojit ještě další účastníky diskuse. Hlídá čas, posunuje debatu dle naplánovaných bodů. 

Poprvé jsem ji slyšela loni někdy v únoru. Běžela jsem v pevnostních lukách okolo Labe. Ano, únor 2017. Klušu, klušu. Poslouchám pořad v mp3 ze Svobodného vysílače. Téma: České školství, vzdělávací systémy, inkluze, státní maturity. Obíhám louku a ujasňuji si díky bývalému ministru školství Zemanovi, jak nenápadně nám naše školství kleklo. Neziskovky, trapné polo vysokoškolské bakalářské programy, statistiky, poctivě - vyučen nemá SŠ vzdělání... V Americe je to pomalu bakalář... Aha, tak takhle to bylo. A ty ses toho účastnila, Ireno.  Od té doby si na tohohle křehkého generála dávám pozor. Nikdy neřekne nic navíc. Jen fakta. Loni před volbami už někdy v červnu varovala: 

Nevěřte politikům, že odmítají kvóty imigrantů Od září bude platit agenda Dublin 04. A stalo se. Loni upozornila na to, že se neziskovky schovají přímo v Africe, aby je nikdo nerušil a lovit budou tam. Ano, mluvila o nejchudším pásu Sahelu. Je to tu. Zkrátka ona je vždy v předstihu. Od ní jsem slyšela: 

Ale ony vám ty strany a politická uskupení  nelžou. Jenže voliči nečtou jejich programy. Tam opravdu stojí: Budeme vás okrádat, budeme vás vykořisťovat... 

Tak dnes, milý fejsbůku, jsem přes messinger, tedy díky tobě, ty špízáku,  PhDr. Vítové napsala. Zareagovala. Loni u nás neměli kandidátku. Dala jsem malé straně Rozumných p. Pavla Opla. Jo, nedostali se. Ale dr. Vítová kultivuje voliče, aby neházeli velkým molochům. Jejich členové  se na nás napásli, už nás podvedli, několikrát, okradli, a lidé jim vždy hodí ten svůj hlas.

Pořad, v němž vysvětluje ministr Zeman jak to šlo dolů je tu:  

https://www.youtube.com/watch?v=1Cdqv7_gDkQ&t=3s

Přiložím obrázky od dr. Vítové :-)

Dobrý večer, děkuji za Vaši reakci - opravdu mě srdečně pobavil "něžný generál" ..... To, co děláte, je perfektní! Dovoluji si Vám zaslat foto naší pražské terasy na Váš krásný relaxační blog....

A to je pro dnešek od srdce vše :-)