Tiše a ochotně voní nejen purpura, ale i krabice s kořením

07.12.2021

Tak copak tady máme dnes? 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-12-07_Rano_s_kockami/

Musím se smát, ač zprávy dne nebyly moc veselé. Kolik tu tak mohu mít šmíráků? :-) Laskavý čtenář promine. To není na vás! To je jen takový povzdech. Že to někoho baví. :-)  Mám tu asi k šesti stovkám sledujících. Někdy se mi některé stránky líbí, nežádám o přátelství, ale chodím taky nahlížet. Inspirovat se. Je to ale jiné. Neb nemám zlý úmysl. :_)  Skoro vždycky lidé žádají o přátelství mě. Až když projedu jejich profil, okouknu je, zeptám se, kde ke mně přišli, čím jsem je zaujala, pak teprve dám svolení. Někdy se stane, že mi pod sdílené video třeba o něčem smutném napíše nějaké cizokrajné jméno automatem překostrbatělou pro mě nevhodnou, nevkusnou nabídku přátelství. Jsi krásná a líbíš se mi, ble, ble. Na to jsem tak zvědavá, seladone, pod cizí fotkou. Blokuji.

https://otevrisvoumysl.cz/dr-andreas-noack-covid-vakciny-obsahuji-uhlikove-nanoziletky-ve-forme-hydroxidu-grafenu-ktere-rozrezavaji-krevni-cevy/

Dnes taky. Sdílím video o dr. Noackovi. Doplatil životem na zveřejnění svého objevu o oxidu, hůř o hydroxidu grafenu. Nano částice ostré jak žiletky narušují epitel buněk. Jakmile přiblížil magnet ke  kapičce krve, nastal v ní výbuch. Polarizované světlo. Připraveno na 5G umírání. Nebo vraždění? Dva dny po přednášce nepřežil útok. A pod videem někdo z profilu s krásnými květy anglický text. Vždycky do mě vstoupí zlost. Jak si někdo dovolí být neomalený. Často to čtu i na profilech mých FB přátel. Svět chce být klamán. Kdyby to ten hlupák aspoň dal pod vhodná text. Třeba o zvířátkách, co? IQ tykve. Tak tedy, zmar šmírákům! Všem! Ale jinak mě těší stoupající křivka čtenosti! :-)

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-12-07_Hrani_s_korenim/

Dopoledne jsem měla v plánu zákaznický servis. Přesunula jsem ho k večeru. Obě kočky se tu vyvalovaly. Voněla jsem jim tu purpurou. Došlo na krabici koření od Sv. Salvátora. Pečlivě zabalená. Koření v pytlíčcích. Předpokládala jsem, že za chvilku budu mít rozsypáno. Když vařím, nemám čas si leštit ruce. Umatlané kořenky čas od času umyju. To nastalo právě dnes. Dvě sklenice po mamce, takové ne moc hezké, se zelenými snad bakelitovými víčky někde z padesátých let. Mamka pod víčkem měla vystřižené kolečko igelitu. Jedno jsem z nostalgie nechala. Druhé vyhodila. Mám tu ještě mamčiny stopy. Věci, kterých se dotýkala. 

V autě s sebou stále vozím její oblečení na posledním výletě do FN. Péťa se zlobí. V kufru vozím kahánky na hřbitov, koš na nákup, jeho brašnu s nářadím, stejně by mi byla k ničemu a igelitku s maminčinými věcmi. Dala jsem si ji tam hned v květnu. Už bych měla tašku vyhodit. Nejde to.

Přemýšlím, že mám taky své věcičky. Minulý týden jsem si vyházela skříňku s množstvím hezkostí k výtvarnému tvoření. Růžičky všech možných barev. Korálky. Ozdůbky, knoflíky. Hezké papíry. Až to tu jednou opustím, moje holky budou brát věci po mně do rukou, copak jim asi půjde hlavou?

- Ta naše mamka, ona byla pak už jak babička. Bordel na lince. Schraňování věcí. Než ona něco vyhodila. Ona to nakonec stejně hodila do koše. Ale dobu jí to strašilo na lince.

Nebo si řeknou:

- Aha, tak tohle se mamce líbilo. Škoda, že jsem to nevěděla za jejího života. Měla ráda kýče. A barevnosti. Laskavé maličkosti. No jo, vždyť ona si kupovala dětské mašličky, srdíčka, květinky. Místo do vlasů si je připínala na halenku, na kabátek. To byla naše mamka.

No, tak takhle občas myslím o mamince já. Co se naší mamce líbilo, co měla v oblibě. Měla ráda známky. Ani nevím, kam se její alba poděla. Maminka si ráda zapisovala citáty. Moudra. Pak měla sešit s podklady pro rodokmen. V jiném sešitě měla písničky. Ty z mého dětství. Pamatuji si, že i Iva si na stroji přepisovala písničky. Vždycky si k nim namalovala jednoduchou kresbu. A měla je svázané v nějakých deskách pentlí. Iva byla šikovná. Na rozdíl ode mě. Já jsem ten ničitel. Rozbiječ. Ale bez úmyslu. Jde mi to samo. Potřebujete se něčeho zbavit? Půjčte mi to!

U třídění koření - bruschetta, grilovací se zeleninou, grilovací s česnekem, čarodějka - to nevím, nač je, musím se mrknout ke sv. Salvátorovi, medvědí česnek, pepř bílý, různé druhy skořic - pro mě stejné, ale barevně jiné... Padesát pytlíčků? Nevím. Mám ráda palermo a nasi goreng. A adžiku. Ta z obchodu - to ne. Nevoní tak, jak má. Poslouchám u práce Pavla Zítka Srdcem pro vlast. Mluví hodně hlasitě. Linda ho nemá ráda. Jenže je vlastenec. Varuje. Upozorňuje. Jo, je to jeden z těch dehonestovaných ve svaté bedně někdy o víkendu. Ještě KTV a TV Šalingrad. Abych nezapomněla, ta prolhaná bruselská lži TV k dezinformátorům zařadila i prý "pseudo" lékaře z paralelní lékařské komory. Mladá míca bez informací! Prý alternativní lékařská komora. Tak já nevím, je tam anesteziolog, chirurg, pediatričky, obvodní... Mají svou lékařskou praxi. To bych si nedovolila, nazvat lékaře pseudo. Právě tihle lidé bijí na poplach. Jenže - to víme - média melou - jak to nazývá Tomáš Marný na Tadesco? SMT? Zeptejte se mě. Vysvětlím.

https://www.nespokojeny.cz/dukazy-o-zlocinech-proti-lidskosti-ve-jmenu-pandemie-a-zaloba-na-cdc-who-a-davos-group/?fbclid=IwAR2Q1Jtdg19zj-u9YU5JZjqRtYL9tftzMxSCJZ4GcsMTBPTfLRxSUvONl0Q

Mezinárodní žaloba a důkazy o zločinech proti lidskosti máme v kufru. Právník Reiner Fuellmich rok pracoval na Norimberku II. Aby mu dali pokoj, pracoval potichu, nechci říct tajně. A už je to venku. Už se vaří voda na ty, kteří "jen" plnili rozkazy. Kteří se chovali a chovají nelidsky. Kteří otravují lidi a donášejí o nich, že porušují vládní nařízení. Na ty, kteří ne a ne pochopit, že nasaďte si ochranu dýchacích cest, je lékařský úkon, na který dozorci nemají právní způsobilost. Proviňují se. Je jedno, jestli vědomě nebo nevědomě. Pokud informovaně, o to hůř. Totiž neznalost zákona neomlouvá. Já si hodně dobře uvědomuji, koho půjdu označit, že mě šikanoval bez ohledu na platné zákony!!! Vím, kdo bude potrestán. 

- Mami, nejsem mstivka!

Tady v tom případě jim nechám drobečky vyzobat ze země. Důstojně.

Dr. Fuellmich:

Zločiny proti lidskosti během korona krize jsou srovnatelné se zvěrstvy páchanými v první a druhé světové válce a měl by je soudit mezinárodní tribunál v procesu podobném Norimberku 1945, nepochybuje německý právník Dr. Reiner Fuellmich. Ten stojí za vytvořením vyšetřovací komise iniciativy Stiftung Corona Ausschuss s týmem právníků a lékařských odborníků z celého světa, která žaluje za porušování zákonů a vzniklé škody kvůli uměle vytvořené pandemii koronaviru. Aktuální informace o tom co se chystá, najdete v následujícím odkazu.

Norimberský proces 2: Covid očkování je zločin proti lidskosti...

https://www.nespokojeny.cz/dukazy-o-zlocinech-proti-lidskosti-ve-jmenu-pandemie-a-zaloba-na-cdc-who-a-davos-group/?fbclid=IwAR0xoOKC24sx7jkVu2sbN6lV0zAC0BsPfivh6uqMF8aKbuTMPUGUyuvih8w

Očkování není očkování. Je to genetický pokus, který po Norimberském procesu se už nikdy neměl opakovat.

Dr. Fuellmich se už postará
Dr. Fuellmich se už postará

"Vakcína" nesplňuje následujících pět požadavků, aby jí bylo možné považovat za vakcínu, a je ze své podstaty lékařským "experimentem".

 • Poskytuje imunitu vůči viru
  Jedná se o "děravou" genovou terapii, která neposkytuje imunitu vůči přípravku Covid a tvrdí, že zmírňuje příznaky, přestože je očkováno dvakrát, je nyní 60% pacientů vyžadujících ER nebo JIP s covid infekcemi.
 • Chrání příjemce před virem
  Tato genová terapie neposkytuje imunitu a dvojitě očkovaní mohou stále virus zachytit a šířit.
 • Snižuje úmrtí na virovou infekci
  Tato genová terapie nesnižuje úmrtí na infekci. Dvojitě očkovaní infikovaní přípravkem Covid také zemřeli.
 • Snižuje cirkulaci viru
  Tato genová terapie stále umožňuje šíření viru, protože poskytuje nulovou imunitu vůči viru.
 • Snižuje přenos viru
  Tato genová terapie stále umožňuje přenos viru, protože poskytuje nulovou imunitu vůči viru.

Na mysli mi vytanul anglický text, který v sobotu u ministerstva smrti překládala dr. Soňa Peková. Pfiser dostal obrovskou pokutu. Chtěl výsledky experimentu zveřejnit za 55 let. Soud rozhodl měsíčně uveřejňovat z 220 000 stran pět set listů. Co čert nechtěl, zrovna v první pětistovce se objevilo, že už v únoru 2020 věděli, že po tom budou lidi umírat, že ženy budou potrácet nebo rodit mrtvé děti, že budou neplodné, že že že...

U koření poslouchám klučičí pokoušení v Ústí nad Labem. Pavel Zítko se vypravil za velkým vlastencem Liborem Malým. Chtěli se naobědvat, ale v Albertu je nepustili. Tak si tam tak povídali u vánočního stromečku, blbli v živém vysílání. Najednou se objevil ostraha. Chlapec netuší, že si naběhl na vidle. Ono nestačilo to šestihodinové přestupkové řízení minulý týden s Kamalou Taris a velitelem ochranky PS?! 

- Nemáte roušku...

- A vy máte ten zednický, viďte?

Osudná výzva k nasazení.

Logická odpověď - mně se v tom špatně dýchá. Hoch z ochranky je nabádá k sebepoškozování. On neví... Volá MP. Přijíždí jedno, dvě, tři auta. Ani k přepadení banky by jich tolik neměli. A ještě ta druhá policie, ta jak si říká státní. Jenže my tu už stát nemáme, že jo? Když jsme LTD jako všechny státy okolo.

Znovu si prohlížím přednášku dr. Noacka. Za dva dny po zveřejnění ho zabili. Jeho partnerka mluví o posledním dni. Drží si asi šestiměsíční bříško.

Večer. Klientka. Štíhlounká. Přišla ke mně asi před pěti šesti lety. Byla štíhlá. Její tělo změnilo kvalitu. Je nádherná. Stravuje se kvalitně. Totiž - U MĚ:-) 

- Představ si, umřela mi teta po třetí dávce.

- To už jsem dnes jednou slyšela. A v pátek se osmdesátiletý pán po třetí dávce sklapl. Těžký zápal plic. Bojuje.

- Ona byla už po prvních dvou zhoršená. Já jsem to na ní viděla. Sešla. Přestaly jí sloužit nohy a hrozně jí bolely. V DD jí chtěli dát do nemocnice. Tam jí dali jednu kapačku a lifrovali ji zpátky. Podle testu neměla kovid. Ale bylo jí špatně. Ještě jsem jí navštívila. Její dcera na mě útočila, že kvůli takovým, jako jsem já, jsou nemocnice plné.

- Plné? Ale proč ti očkovaní dostávají ty své smrtelné zápaly?!
No, právě. Ta třetí dávka ji popravila. Oni jim to normálně píchají do těla. A vědí to.

- Oni půjdou před Norimberský tribunál.

Vypráví mi, jak bratr měl kašel, rýmu. Lékař ho léčil po telefonu. Asi neskládal Hippokratovu přísahu. Prý příznaky kovidu. Brácha se jako každý chlap bál. Bydlí na samotě. Čtrnáct dnů v karanténě. Stav stejný. A doktor zas prý příznaky kovidu. A její dcera měla jít podruhé do karantény, ale nějak z toho sešlo. Takový malý fašistický blázinec. Nějak na to prý asi zapomněli? 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-12-07_Mourek_se_zdomacnuje/

Miluji svůj dům. Miluji svůj domov. Miluji své blízké. A moc se těším do NOVÉ ZEMĚ!

Dobrou noc!