Třináctého nejezdi lyžovat. Jen nakupuj, žij

13.01.2022

Vánoce dávno skončily. Nevadí. Mně tu voní purpura, jako že do 2.2. do Hromnic se smí. Sundala jsem vánoční výzdobu z oken v kuchyňském výklenku. Budeme za rok slavit znovu? Nedozvíme se nějakou ohromující zprávu? Třeba ty dva velké překvapující avizované archeo objevy, které nás čekají v tomhle roce, nás oněmí. Co se dozvíme? Jak to tu pytlíkovali ti s modrou krví? To ráčkující hrabátko, které jsem v první přímé volbě jako debil volila, zaplať bůh Karel nezvítězil, říkalo, že nemají modrou krev. Ale jo. Mají temnější. Jarda Chvátal ve svém pořadu Absolutně neuvěřitelné před několika lety vysvětlil, v čem tkví ta modrost. Ještěři v lidském overalu. Mají prý krev temnější oproti nám neurozeným. Proto si do svých rodů nepustili neurozené. Aby neředili. Ale naopak, ředili krev v právu první noci. Dejme tomu, že si Vánoce uchováme s jiným názvem. Velké noce, nejdelší se budou jmenovat čekání na slunce - slunovrat.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-13_Atmosfera/

Hoří mi svíce, světlo v lucerně. Okénko kamen žhne. Za oknem na terase svítí ibišek. Strojila jsem ho právě v den, kdy Helena, jedna má čtenářka, odcestovala do Ameriky. Sledovala jsem v ten den její let. Svítilo slunce do duše i na oblohu.

Zahrada svítí. Hřeju se od sálajících kamen. Na dlažbě čekají krabice na odnos vánočních propriet na půdu. Ukládám a ukládám, jak pomalu sklízím a sundávám. Nenápadně mi mizí před očima nejkrásnější období v roce.

Hlavou mi jdou vzpomínky na maminku. FB mi zase nabídl obrázky s ní. 12.1.2020 jsem za ní přijela okolo šestnácté. Zase jsme zpívaly na chodbě v prostoru, kterému se říká stodola, pardon jídelna. Neútulný, otevřený, neuzavřený prostor. Jak to někdo mohl povolit! Člověku v takovém prostoru není příjemno. Psycholog řekne, že si sedáme zády ke zdi, abychom viděli do prostoru. V neuzavřenému prostoru se necítíme bezpečně. Vídrholec. Slyším Napoj mi má milá... Lidi krásně zpívají. Mami, to bývalo hezké. S tebou. Na videu za mnou vidím cupitat s chodítkem sestřičku; psala jsem o ní. Malá usměvavá s krásnýma očima. Komunikativní. Milá.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-13_Trinacteho_nejezdi_lyzovat

Ráno. Sedm. Rychle sbalit na hory. Chránič páteře. Kosmonautická přilba. Boty.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-13_Kocicaci/

Ještě kočky točím - nádherně si hrají. Péťa ví, že chci vyjet v osm. Popožene mě nenápadnou větou - pro mě významnou.

- Čekám venku.

To jako - hejbni sebou! Vyjíždíme o deset patnáct minut dýl. Smířlivě vysvětluji:

- Peťuš, chtěla jsem vyjet před osmou. Abychom v devět stáli na vleku. Dnes nevychází slunce. Třeba bude inverze.

https://celostnivzdelavani.cz/mohamedova-umluva

Celou cestu mu krmím uši Mohamedovou úmluvou. Slyšela jsem o ní v roce 2016 u Jardy Chvátala; teď je znovu ve hře. Aktuální! 

Mluvím o Stáně, která mě vezla z Hustopečí a vyprávěla o trpaslících... Ptám se ho, jestli periferním zrakem taky vidí dévy a různé elementály. Prý nevidí. Vyprávím o paní, která viděla zaběhnout trpaslíka na zahradě za neviditelnou zeď. Líčím mu archy, lodi, které budou letos odhaleny... Po očku ho pozoruji, jestli mi věří. Hned jsem pochopila:

- Tohle ale nebudeš nikomu vykládat, viď?

- Ty to mu nevěříš, že jo?!

Vyhýbavě odpovídá. Sekunduji.

- Hele, jestli si někdo o mně bude myslet, že jsem blázen, je to jeho. Není to moje. Právě naopak! Je třeba lidi probouzet, informovat...

Vjíždíme do zimní krajiny. Kocháme se.

- Peťuš, zastav tam jak jsou ty české ukazatele.

Fotím v Čechách, ale auto stojí v Polsku. Jsem jak u Cimrmanů. Jdu na sever a teď jdu na jih. Jsem v Čechách a už jsem v Polsku. Hraju si jak holka.

Stoupáme nahoru do skiareálu. Houstne mlha. Za kopcem je náš Šerlich. Vítr rve reklamní vlajky.

- Podívej se na ten vichr!

Nevěřím. Parkujeme blízko pokladny. Otevírám dvířka. Vítr mi je vyrval a otevřel dokořán.

- V tomhle za chvíli zastaví lanovky.

- Počkej, jdu se podívat. 

Kdybych měla paruku, už jsme bez ní. Brr. Zima. Ostré jehličky mě bodají do tváře. Vystupuji po schodech nad pokladnu pod sjezdovku, jestli třeba na svahu nebude za větrem. Ne, není za větrem. Fičí. Vracím se do auta.

- Jedeme domů, viď?

Podřizuji se. Péťa mě chlácholí.

- Vždyť je začátek ledna. Kdykoli si sem můžeme zajet. V tomhle bychom byli zkřehlí.

Má pravdu. Ale moc ji nechci slyšet. Budiž. Tak si to vynahradím jinak. Už vidím náchodský zámeček vrŕŕŕšku kulatýho. 

- Peťuš, támhle na tom kruháči zahni k JYSKu.

Naviguji Petrouška kudy k obchodům. Nezná to. Já ano. Stavuji se tu cestou z borůvek... :-)

- Peťuš, nejdřív jedeme támhle. Pak zaparkujeme támhle, vidíš?

Nadšením nesrší, ale neodporuje.

Beru Deichmann jako první. V Deichmannu jsme si kupovali svatební boty. To dávali k páru jeden zdarma. Botky byly kvalitní. Pak se pohoršili. Nevybírám nic. Prodavačka nesmírně hodná. Všichni mají roušky pod nosem. Znak nevýslovného nebezpečí smrtelného viru. Trvalo jim to. Blíží se doba, kdy před dvěma lety všichni šíleli a šili roušky. Šílela jsem taky. Z jejich blbosti. Roušku ODMÍTÁM celou dobu. Neúčinná. Symbol otroka. Má intuice nezklamala. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-103_Resetheus_versus_Cimpr_Campr_a_Hasici_a_policiste/

Zrovna dnes soud - Raptor-TV.cz vysílal(a) živě ( část 1.) Soudní jednání Resetheus vs. Manipulátoři.cz - Jan Cemper - věc šíření dezinformací

13.1.2022 Městský soud v Praze, Slezská 9, Praha 2

Cimprcampr s výzorem dementního poškozeného tvora, navíc s mluvou - někdo poznamenal výstižně - jako když nemá jazyk. Jo, mluví, jako s prázdnými ústy bez možnosti artikulovat. Právní zástupce Lenky Tarabové a Kamaly Taris z Resethea JUDr. Nielsen se usmívá.

- Doufáme, že se strany dohodly na nějakém řešení. Nyní budeme čekat na reakci ze strany Manipulátorů, jestli doplní, že článek není vyjádřením jednoznačného hodnotícího stanoviska Manipulátorů, ale je to spíš podnět k diskusi. Na to je Resetheus připraven.

Lenka doplňuje, že Manipulátoři nasdíleli na svůj web něco, co si neprověřili! :-)

Kamala:

- Jsme rádi, že jsme se dohodli; my jsme na ně byli připraveni znaleckým posudkem. David Šubík je autorem článku, který byl iluminátory napaden jako hoax. Převzali to Manipulátoři.

Hurá, hurá, hurá! Smutné, ze se pravda musí dobývat u soudu. Veselé - že Manipulátoři a blokátoři lidí na FB NARAZILI!! No jo, mocní si myslí, co? Taky mám zkušenost s usurpátorem moci. :-)  Cempr prohlásil, že Šubíkův článek není dezinformační a že to není hoax. :-)

Cimprcmapr tolika lidem zablokoval účet kvůli článku, který byl podložen vědeckými důkazy!

https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/468900664844569

Lenka si Cimprcampra vychutnává:

- Pane Cimpře, vy jste mi v soudní síni nabídl tady ten respirátor. Je na něm napsáno NON Medical, tedy pokud je to k zábraně šíření smrtelného viru, je to absolutně nevyhovující. A chybí na něm ze zákona návod v českém jazyce. Což je nepřípustné! Je tu plno návodů, ale český ne.

Campr nepočkal na Lenčino domluvení - nevychovaně se zabandážovanou nevymáchanou pusou utíkal od soudu pryč. Jupíí! Pro pitomce a dezoláty skvělá zpráva, že?!

https://resetheus.org/

HIV - virus, lež, které uvěřil celý svět!! Nezačalo to covidem!!

https://odysee.com/@resetheus:5/HIV-rozhovor:e

Vstupuji do Takko Fashion. Nápis na dveřích hlásá: Sleva 50 % i na zlevněné oděvy. Volám Péťovi - mají tu hezkou světlemodrou mikinu.

- Tak mi ji kup.

- Ne, přijď sem.

Zkouším si trika. Pozoruji, jestli Petroušek vyleze z auta. An náhodou. Dřepí za volantem. Volám znovu. Změnil názor. 

- Já nikam nejdu. Nekupuj mi ji, nepotřebuji nic.

Jasně, kup to, hlavně ať si to nemusím zkoušet. Pak - nekupuj to. Kašlu na to. Beru si zlevněné savé triko ve slevě. 149 korun, u pokladny za 74. Nekup to!

Odjíždíme k JYSKu...

Prohlížím, vybírám... Co tak koupit Péťovi k svátku a narozeninám. Má to v jeden den. Pro mě i pro všechny děti výzva. Oživím mu ručníkový park. Prodavačka opět milá. Bez roušky.

- Už se vám to krátí! Letos už oficiálně nebudete nic nosit!

- To bych si už přála.

Ještě bych šla šmejdit dál. Ale Péťovo:

- Poťuš (Pojď už!)

Mě popohnalo. Sundala jsem si bundu i svetr v Takko. Už se neoblékám. Domů.

Péťa mi připomíná, co mám zařídit. Dnes poslední den k podpisu veledůležité smlouvy. Včera jsme pročetli jednoho dodejce. Dnes z auta jsem popohnala druhého, prý o víkendu. Ó nikoli. Dnes to bude. A opravdu. SMS - smlouva v mailu. Pročítáme. Mají to dražší. Péťa navrhuje - nevolat. Ne, ne. Jsem pro komunikaci. Nejsem technicky zdatná, ale vysvětluji, hoch na druhém konci vysvětluje mně. Nakonec - odesílám podpis právě jemu, ač jsou dražší. Komunikace. Důležitá. Lidé se musí spolu bavit. Vyplatí se to.

- Peťuš, obalím ti klobásku za tvé služby.

Jede koupit ochozené táhlo k dvířkům u kuchyňské linky. Měsíc se mi nelíbilo. Opravoval, opravoval, až jsem ho poslala k truhláři. Aha, něco v něm odešlo. Fungovalo, ale dvířka neseděla. Promptně opraveno. Hm. Super. Dnes to šlo až na tu fukeř nahoře v horách suprovně.

Obědváme. Do brambor přimíchávám nenápadně trošku krup, quinoi, soji. Bude bručet.

- Cos´ mi to sem přidala?

- Peťuš, já mám víc. Vidíš, ty máš jen tak trošku, v bramborách se ti to ztratí. Cítíš vůni majoránky a česneku?

Mlčí. Už ho nedráždím.

K večeru volá klientka. Cestou z práce se staví pro jídlo. Máme ve zvyku rychle si povídat mezi dveřmi. Tuhle jsem probudila. Všechno ví. V adventu měla týden chřipku, poslouchala videa... Péťa přivezl mléko.

- Mladá paní, že vy neumíte parkovat? Vždycky metr do vrat. Zacouvával jsem na pětkrát.

To je jeho. Kolikrát se to už stalo! :-) Řehoníme se. Poslouchá naše řeči z pracovny. Občas vyleze k nám na chodbu.

- Prosím vás, proč jste na chodbě? Proč nejdete do obýváku?

- My jen krátce.

Za půl hodiny:

- Vy se furt loučíte. Pořád slyším - tak se zítra stav. A v kolik se stavíš. Běžte do obýváku. Vy to pořád opakujete dokola. 

Meleme dál.

- Holky, je to právě 58 minut, co se loučíte. Co jsem přijel s mlékem.

Divíme se, jak to má zmapované. A to už jsme tam stály čtvrt hodiny před jeho příjezdem. Nenápadně nás rozhání. Mám teprve prohřívat dům, má hlad... Nina Divíšková - krmte tu bestii... Jak nemá v korýtku, začne být nervozní.

- Tak zas zítra. :-) 

- Peťuš, dostala včera vláda důvěru?

- To teprve dneska.

- Dva dny, jo? No, když už se jim bouří ti, kteří jim mají sloužit, policie, armáda, hasiči včetně dobrovolných, něco bude špatně. Policie vždycky slouží režimu za dobré platy. Něco se změnilo...

https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/609282163514624

https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/1053873155157957

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-103_Resetheus_versus_Cimpr_Campr_a_Hasici_a_policiste/

Vidím na Raptoru opět právníka Nielsena. Z ministerstva zadními vchody utíkali bezpáteřní, odjížděli luxusními vozy. Neúcta k policistům a požárníkům. Mrznou před barákem. Lidi píšou o čaj pro ně. Copak v Pze není nikdo, kdo by dovezl várnici s čajem na zahřátí?!!

https://celostnivzdelavani.cz/tato-doba-patri-lidem-kteri-nesou-svetlo-v-dusi-i-ve-svem-srdci

Mnoho lidí tu mezi námi už nebude, protože nesloží lidskou maturitu, neudělá zkoušku na "Člověka" a neprojde sítem, které odděluje obě reality. Nadcházející doba bude patřit jen těm, kteří skutečně nesou Světlo ve svém srdci a duši. Proto nás mnoho duší nejrůznějšími způsoby opustí. Toto dělení je přirozený proces a neproběhne ale ze dne na den. Jeho výsledkem bude, že tu mezi námi v budoucnosti nebudou pobývat ty duše, které se ještě dostatečně nepoučily a nepochopily "o čem to všechno je".

No, uvidíme. Tak zas zítra, až se probudíme do dne. Těším se.

Dobrou noc!

Pro podporovatele vakcín:

https://resetheus.org/konvalinka-debunked-bunky-z-potracenych-plodu-a-vakciny/

Skandální

https://resetheus.org/wp-content/uploads/2021/07/stanovisko-k-problematike-ockovania-proti-ochoreniu-covid-19-min.pdf

Hovoří se tu o dr. Plotkinovi - nazván vrahem!!!

https://www.youtube.com/watch?v=rGDNsqk0KR0

Ti s FB - račte si poslechnout výňatek z horního odkazu: 

https://www.facebook.com/natalie.f.mc/videos/590935878783724