Krásný. Kouzelný. Věštecký. Stalkingový :-) :-) :-) Jsem šťastná. 31. rok zamilovaná. Milovaná. Bez dluhů. :-) :-):-)

16.12.2019

Dnes tma i ve dne. Krásná, kouzelná. Den zvoucí k věštbám, meditacím. 

Začalo to dopoledne. Odněkud jsem u práce slyšela něžnou melodickou rozvernou písničku Čaro-děj, Dobro-děj...

https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/neckar-vaclav/carodej-dobrodej-20003
Čaroděj Dobroděj, má čarovnou hůl
Čaroděj Dobroděj, má čarovný stůl
Mávne holí, holub letí
Mávne dvakrát, druhý, třetí
Úsměv dětí čaroděj má rád

Čaroděj Dobroděj, plášť ze zlatých hvězd
Čaroděj Dobroděj, přijďte přesně v šest
Křišťálovou koulí koulí
Děti ztichnou, očka poulí
Princeznička z kapradí jde spát

On je můj pán a já jsem pouhý pomocník
Holoubci vzlétli
A já tu sním o tom, že smím
Kouzlit sám, sto míčků mám v rukávech

Čaroděj Dobroděj, mávne a je noc
Vymění za krále eso,
Králíčci mu vejce nesou,
Z vajíčka pak vylíhnu se já
Čaroděj Dobroděj, čaroděj Dobroděj, čaroděj Dobroděj

Čaroděj Dobroděj, smíchu plný sál
čaroděj Dobroděj, pojď, proč by ses bál
Přináší zas lidem štěstí
Přijď si pro něj na náměstí
Každému z něj tajně kousek dá
Čaroděj Dobroděj
Čaroděj Dobroděj
Čaroděj Dobroděj

Hned na to zní anglická. Znám ji. Je mi z ní nepříjemno po těle. Zklidňuji mysl. Poslouchám zvuky v domě. Ticho. Najednou mi začaly naskakovat souvislosti. Logicky se spojují výjevy z minulosti, z nedávna se současnými. Aha, aha... Docvakává mi. Otevřená mysl a čas určený k věštění do Slunovratu dnes silně využity. Ještě nikdy se mi to nepřihodilo. Temné síly se nesmírně silně snažily proniknout do mého energetického pole, poškodit ho, nasytit se mou energií... Umím obranný rituál. Holky, máte to marné! Nikdy jsem takové útoky nevnímala. Co to je? Stárnu? Cvičím se? Stávám se vnímavější? Naučila jsem se vnímat dokonale? Vždyť do slunovratu zbývá ještě relativně dost dnů. Vrchol energií je až po Slunovratu na Vánoce... Rodinná oslava s předky, věštbami, rituály z dávných slovanských dob... 

A nebo mám letos poprvé čas silněji vnímat, rozjímat, zklidnit se? Je to, řeknu vám, skvělé. Hodně informací mi přišlo. Vesmír je otevřený. Děkuji za ochranu. Ono mi to chodilo od léta i v horoskopu. Měsíc co měsíc. Nedbala jsem. Stále pomluvy, faleš, podrazy. Dejte si pozor. Hm. Potvory za zády hledaly zbraň proti mně. Nejhorší je, když jsou to blízcí. :-) Blízcí? Falešní mi nemohou být nikdy blízcí. Dalecí se škraboškou a dlouhou chvílí!!!

Prožíváme dobu očekávání; máme být v klidu, odpočívat s rodinou - máme-li ji celistvou a u sebe! Vánoce vše vyhrocují do extrému. Vnímám, vidím, cítím. Lidi neužívají. Lidi třeští. Škrabošky padají jelitářům i těm dole. Hermetický zákon. Gejzíry zloby... Závisti. Přízemnosti. Soustředím se. Raduji se. Těším se. Užívám si dny. Milovaná a milující. Nenáviděná a milující. :-)  Žiju si svou pohádku. 

Tvary cukroví - z dávných dob; kolečko, sluníčko, kosočtverec ženský klín... Vánoční stromeček - rodinný strom života s hvězdou na vrcholu, tedy s narozeným sluníčkem...  Už nemáme posvátné háje, ani vztah ke stromům. Myslím, když nám naše stromečky podřezávají, nedohodnou se s nimi. Ten náš jsem uvítala. Poděkovala. Bude tu zdobit... Díky. Když prořezáváme, když sečeme - vždy pracujeme se skřítky, duchem stromů. Péťa si mě dobírá. 

- Už jsi jim to řekla? Už mohu sekat?

Na Barborku jsem stříhala větvičky. Dovolila jsem si. A poděkovala. :-) Jabloňka s pentličkami měla nejvíc jablíček právě v místech ozdůbek.  :-) 

Je známo, že se černé zlověstné energie odrážejí a vracejí k vysílateli. To pak není prča. Ale komu není rady, tomu není pomoci. Ona nemoc je vlastně NE MOC. Jsou to pochroumané toky energií mezi duchem - inkarnátem a fyzickou osobností. Než někomu škodit či radit bez požádání, lepší je ve vlastním zájmu s energiemi pracovat v pozitivním slova smyslu. Milovat bez předsudků. Nesoudit. Neodsuzovat. Nepomlouvat. Nelhat. 

Volám s Lindou. Říkám jí, co mi bylo sděleno. Telefon. Loučím se s Lindou. Karel telefonuje. Nese nájem. Je před domem. 

- Karle, včera jsem o vás psala, ale nedala jsem tam slovo cikán.

- Můžete.

Karel je nesmírně pracovitý. Ale vesmírně! Nemá čas na blboviny! To doporučuji lidem, kteří nemají co na práci a škodí. Karel je zručný. A šikovný. Ukazuje mi prezentaci. Zadanou rekonstrukci domu má hotovou. V létě mi ukazoval zábradlí, s kterým si nikdo nevěděl rady.

- Kájo, kdo vám tu prezentaci udělal?

- Já, sám. Mám v telefonu aplikaci. 

- Vy jste nesmírně šikovný. Ale kde jste se tohle všechno naučil? Na co sáhnete, to vám jde.

- Od patnácti jsem chodil s dědečkem po stavbách.

Jeho žena čeká s dětmi v autě. Má krásnou rodinu. Doma mají čisto. Vkusné zařízení. Bydlí u nás třetí rok. Jednou mi říkal o svém bratrovi; líný. Nemakačenko. Kašlíček ho zastaví. Závidí. Karel je dříč. Nezdravý dříč. Je nutno odpočívat.

- Za posledních šedesát dnů jsem měl dva dny volna.

- Jeden den byl, jak jsem u vás byla, co? Víte, že jste otrok. I já? I ten Váš bohatý zadavatel...

- Vím, nad ním je zas další...

- Kájo, jestli existoval starý Řím a Řecko, tají nám a lžou, nic není jisté, tak otrok tam věděl, že je otrok.

- Kdežto my si myslíme, že jsme svobodní podnikatelé.

- Přesně.

Kája si se mnou ještě něco tajného domlouvá. :-) 

Chleba. Dnes s převahou žita. Povedl se. Setmělo se. Za maminkou. Už budou večeřet. Dostala jsem se do kolony. Od Hradce nikdo nejede. Něco se asi stalo. Předjíždím náklaďáky, proti mně světla. Auto odbočuje. A já v té tmě zapomněla. Jsem opět v koloně. Asi po pěti deseti minutách se obracím na mezi, jedu pod viadukt. Tentokrát si dávám pozor, abych ho nepřejela jako prve. I postranní cesta je ucpaná. Nejsem jediná. Takových chytrolínů bylo víc. Jedeme krokem v koloně, ale aspoň jedeme. Pozoruji stojící řadu světel na Hradec na státní. Jsem v DD. Dojídají večeři; kaši a něco. Těší mě pohled na známé tváře. Paní ředitelka MŠ mě potichoučku oslovuje. Reaguji jen proto, že její tichý hlas znám.

- Paní ředitelko, potřebujete ode mě něco?

- Potřebuju. My si máme zapisovat jídlo, ale já ten sešit nemám.

- Nebojte, to doplníme. Pečovatelka to dopíše, ano?

Nepřesvědčila jsem ji. Uklidňuji ji. Vypráví mi, jak dnes někde cestovala... To známe. 

Paní K. II zas vyhlíží děti.

- Víte, že jste tady v pátek měla Milana a snachu? Ostříhala a nabarvila vás, abyste byla na Vánoce krásná. Víte to?

- No, moc to nevím. Ale mám je ráda.

- A dobře jste je vychovala! :-)  I pan starosta povídal.

- No, přišel za mnou, abych mu dala jídlo. Tak jsem mu šla něco koupit.

Přemýšlím, jestli je to vzpomínka nebo fantazie.

Pečovatelky odvážejí paní Aničku a postupně další k hygieně. Konec směny se blíží.

- Mami, chceš donést stromeček?

Chce. Běžím do pokoje. Na stolečku rozlitý med. Fuj. Sklenice opět ublemstaná. Beru stromeček. Ale ovládání na drátku je urvané. Někdo si dal opravdu práci. To neurveš. Bužírka. Aha. Škůdce. Minulý týden rozbil sklenici a hodil sklo do medu. Dnes nebo včera zničil stromeček. Vracím se k mamince. 

- Maminko, někdo ti stromeček zničil. 

Je smutná. 

- Mamko, jak to je, když si nic nepamatuješ?

- Je to blbé.

Lapidární odpověď. Pravdivá.

- Mami, tady mi píše jedna černobaba. Poslala mi nevyžádanou MMS. Nechci od ní nic. Nechci s ni nic mít. Je to životní ztroskotanec. Odevšad ji vyhodili. Něco se tam prý vždy ztratilo.  

Vyprávím mamince o dnešním dni, o falši... Pokyvuje. Má svou zkušenost. Vím proč. Krásná, inteligentní, pracovitá. Šetřila, odpírala si. Nashromáždila pro nás majetek. Maminka...

Žádnou MMS nestahuji. Ať mi dá baba pokoj. Vytrapuje. Obtěžuje. Prodělala těžkou nemoc, očividně se nudí a škodí. A nedá si pokoj. Dělám si ochranu. I mamince dělám energetickou ochranu. I doma dělám ochranu před černou magií. Potřebovala bych to vykouřit i v DD. :-) 

Volám Ivě. Nevěří svým uším.

- Někdo přerval kabel na stromečku. Mám dva adepty na to, kdo to udělal. Ivo, a víš že si mamka včera pamatovala, žes tam byla s pejskem?

- Ona jí to připomíná pořád ta uklizečka od nás.

- Nebo jí ten pejsek uvíznul v hlavě.

- Nechej to tam, vezmu to ve středu Olikovi.

- Nebo koupím nová světýlka. Mám takovou maličkou kamerku. Naučím se s ní zacházet. Je neviditelná. Někdo bude překvapený.

Dnes extrémně silné energie. Zlé entity se odmaskovaly. Je mi to k smíchu. Poprvé jsem obětí stalkingu. Baba píše jak se dá. Ještě nezkusila messinger. Asi je nemocná. Měla rakovinu a koleduje si. Zlá, hloupá, závistivá, nesoudná. Hrabe jí. Nešťastná. Chudák. Snad dá pokoj.

Den byl nádherný, krásný, meditativní, věštecký. Pro mě objevný. Spadly mi klapky z očí. Jako když se rozhrne závěs. Věřila jsem člověku. Chránila ho. Neviděla jsem zlobu, falše, klevety; nevěřili byste, jak lidská zloba, závist zaktivizuje síly. Nejhorší jsou víc jak dvě baby. To se pak kují pikle. :-)  Netušila jsem, že někomu vadím. A že mi někdo závidí. A škodí. A vyčítá názor. Dům vyčištěn. Spokojenost. 

Přeji všem krásné energie! Zkuste v těchto kouzelných dnech věštit. Slunovratové dny nesou kouzlo. Třeba taky odhalíte hada na prsou. 

Dobrou noc!