Všechno držíme v hlavě, ve svých rukou. Jaký si to uděláš...

30.03.2022
Je třeba opustit matrix - skáčeme! Připrav se! Hop!
Je třeba opustit matrix - skáčeme! Připrav se! Hop!

- Peťuš, nechal jsi tu vodu!

- Kde?

- V mýdlence.

- Jo v mýdlence, tam ještě půjdu. Umyl jsem umývadlo, setřel okolo kapky vody, koupil ti lyže.

Exploduji smíchem. Kdyby to někdo slyšel, myslel by si, že má koupelnu na starosti on. :-)  To je všechno v mé režii. Ale ráda, ráda to dělám. A furt dokola. 

Ráno stříbrno. Se jim to povedlo. No, ale zas jestli maličko zavlaží zahradu - děkujeme! Hlavně, aby déšť nebyl s hnusy saharského písku. Darujte nebesa, rosičku shůry! Ale ne jedeček. Ten si strčte za klobouček. Chceme mít čisté zahrádky. Zdravá jablíčka, plody pěstovaného.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-30_Rano/

Vstávám s tím, že se vrátím. Ne. Zas ne. Kočky očekávají můj výkon. Tak se teda snažím. Mourkovi do mističky, Zrzečce do mističky. Posypat mořskou řasou, aby měli zdravé zoubky. Oběma granulky. Mlíčko nenabízím. Oblíbilli si ho v den přivezení. Teplé. Co máme filtr, mizí voda z misky. Hodně ji pijí. Pramenitou. :-) 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-0_Herbalifeline_MAX%2C_F2_pro_Z%2C_F2_pro_M%2C_Immune_booster/

Chtěla bych lidem sdělit, jaké drahokamy mám v rukou. Točím o rybím tuku. Hotovo.

V hlavě stále ještě myšlenka na postel. Tak si omyju tvář. Ošetřím kosmetikou. Krémy zatím vsáknou. A půjdu si ještě lehnout. Měla bych se už nasnídat. Ještě udělám tohle, tohle a támhleto. A deset. Zvoní kolega. Budeme točit marketingový plán.

- Jsem hotová. Jen si mixnu jídlo. Dej mi deset minut.

Okolo poledne máme hotovo. Jedu do obchodu. Beru si přezkáče. Tři úkoly: Zásilkovna, dovézt do školky vejdunky a Aktiv Sport. Já jsem si z nich u dělala tyhle tři: MŠ -nadšená, nákup, Aktiv Sport, nákup. No jo, měla jsem v hlavě něco.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-30_Bananove_livance/

Zpracuji dva staré banány. Zítra by tekly. Žádná mouka. Dává se do nich proteinové banánové jídlo, protein drink mix. Mimo recept přidávám vanilkovou pastu a balzamikový krém. Když v létě vyrábím zmrzku na Vorwerku, v některých receptech je psán. Točím, fotím, dokumentuji. Bez mouky, velmi syté. Kdyby si to lidé zkusili. Už by se nemuseli ládovat jak kanóny prázdnými kaloriemi.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-30_Reknu_vam_tajemstvi/

Ještě telefon na fotovoltaiku. Aha. Tak nemusím e- identitu generovat. A nemusím se prokousávat jednotlivými kroky. A nemusím chodit na Czech Point. Zatím, jak si mě předávají jednotliví pracovníci, mám dobrou zkušenost, s lidmi. Už jsme se asi přiblížili k žádosti o zelenou úsporám. K žádosti o dotaci.

- Paní Hrobská, zjišťoval jsem to a my to uděláme za vás. Vy jste nám dala podpisem plnou moc. Takže neznepokojujte se. Je to bez problémů.

- A pošlete mi to písemně?

- Zítra vám to pošlu. Dnes jsem mimo kancelář.

- Jste skvělý! Moc děkuji!

Řeknu vám tajemství! Před nedávnem jsem poslouchala na Zprávách z Galaxie pořad o negativních mimozemských rasách. Asi před šesti sedmi lety jsem poslouchala u Jardy Chvátala, že tihle zlí MZáci si sem jezdí pro naši energii strachu, prý to mají jako drogu. Zpijou se. A taky kradli naše ženy. Ale na Zprávách z galaxie jsem poslouchala, že všude ve vesmíru platí NE. Kdyby žena řekla NE, tak ne. To se musí respektovat. Praktikuji to intuitivně. Když je něco v nesouladu se mnou, vyslovuji NE! A funguje to. Někdo někdy nechápe, musím to říci nahlas, aby slyšel mé kategorické NE, aby to zafungovalo. Když někdo neslyší, klidně mu to zopakuji. Až pochopí a porozumí. 

Draha Hraničková

Máš pravdu, Irenko

Irena Hrobská

Draha Hraničková Děkuji. Ty poslední dva roky byly pro mě intenzivním cvičením. Nutilo mě to k činům, vystupovat z komfortní zóny, zkoušet, jak to funguje a pravidelně se přesvědčovat, že to jde, že to je skutečnost; proto když lidem říkám, že všechno drží ve svých rukou, myslím to naprosto vážně a když chtějí skuhrat, je to jejich věc. Ať skuhrají!  Jsem šťastná. Fakt to funguje

Draha Hraničková

Jsi fakt dobrá. Já jsem jako mladá byla nesmělá. Pak jsem se otrkala a zlepšovala jsem se. Teď na stáří jsem trochu polevila. Ale musím se zase vzpamatovat.

Začalo to filmem Tajemství. Hned jsem si koupila knihu Tajemství. Tehdy jsem jela i na Roh hojnosti. Splnil se beze zbytku, do detailu, do nejmenšího detailu! Na Rohu hojnosti jsme se soustředili, meditovali, učili, jak si správně přát.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-30_Jaromerske_skolky%2C_dekujeme/

A jedu. Odbočuji ke školce. Právě z ní odchází Petrouškova neteřinka se svou holčičkou. Mám ji ráda. Šikovná. Milá. Přímá. Krátké setkání, už za mnou jede auto.

Zvoním na školku. Vezu jim ještě vejdunky z bílých vzácných domácích vajec a špulky od utěrek. Paní učitelka, milá dáma, mi dává za pravdu, že loňské přerušení školky byl zásah do vývoje dětské psychiky. Zažehnáno. Socializace, rozvoj motoriky, výtvarné cítění - všechno jede. Ale výpadky - ty už nikdo do hlaviček nevloží. - Mám radost ze včerejších foteček. Až z lajků na FB poznávám neteřinu dcerku. Dvě fotečky mi tam paní ředitelka poslala. Možná schválně. Díky!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-30_Splneno._Dekuji./

Delší dobu, přemýšlím nad svými lyžemi. Životnost sedm let - mi dnes povídali v obchodě. Tak to naše lyže třikrát překonaly samy sebe. Bodejť by ne. Vždyť jsou emerické. :-) By řekl Péťa.  Letos v Zielenieci jsem na šestimístné lanovce viděla naše dvoje a čtvery jiné. A na další lanovce, už nevím kde, mi jedna paní s carvingy povídala, že měla taky takové. Takové archaické muzeální. Prodavač mi říkal, že prý jsem se na nich nadřela. Asi jo. A teď jen zahnu rukou a ony samy odbočí. Péťa by řekl - budeme se těšit. Že by carvingy dávaly křídla? Před dvěma lety jsem si je půjčila. Ani nevím, že se něco z měnilo. Zkrátka jsem lyžovala. Tak tedy delší dobu jsem si jen tak lehoučce šimrala přáníčko mít k novým botám a přilbě nové lyže, bundu, hůlky. Včera jsem jen tak zahnula k Aktiv SPORTU; nevím, co mi to našeptalo do hlavy. Chtěla jsem se informovat ohledně nabroušení hran... Zvonila jsem u špatných dveří, rychlopůjčovny. Seřizovárna je o baráček vedle. Ani jsem nečekala, jestli někdo zareaguje a šup do obchodu. V hlavě ještě myšlenky, jestli to dám finančně. To tak člověk zapomene a nechá se stáhnout matrixem. Takové to - Schováte mi? Počkáte? NE.! Už jsem udělala krok. Mám všechno. Moje energie zhmotnila sen, přání, myšlenku. Hádejte, co bych si přála ještě? Ano, ano, běžky a nové boty... Mám čas. Právě končí sezóna.

- Víte, já mám nejlepšího muže na světě.

- Já mám taky.

Prodavačka mi vypráví, jak dostala v sedm ráno posvěcené - co to bylo? Kytička? Posvěcená svěcenou vodou z fary. A posílali si zprávy přes poštovní holuby.

- Holub přinesl dopis. Rozdělala jsem si ho. Odepsala. A holub odletěl. Takhle jsme si psali.

- Holubí SMS. A jak ten holub věděl? A co vy?

- Tchán, jeho otec, choval poštovní holuby. Tak nám pomohl.

To je radost - zjistit, že nějaká mladá žena hovoří o svém manželovi s láskou. Že se ke mně připojila v sundání klouboučku...

Děkuji moc, velmi!! Prodavačce a prodavačům za službu a ochotu a majiteli za slevy. A Vesmíru, že to vše klaplo. Pořídila jsem to bezbolestně. Vesmírná inteligence, děkuji pokorně! Bylo to jako lusknutím prstu. Lusk - čáry máry a mám - a červené! Huráá! Dnes mě dodatečně napadly hůlky - i ty jsou červené. Moje staré odřené... Nové - nádherné! I na ty jsem dostala od majitele důchodcovskou slevu navíc. Bunda už po sezoně zlevněná. A ještě pětistovka dolů pro důchodkyni. :-)  Potřebují vyprázdnit štangly. Pomohla jsem jim. Bundu vyrábějí snad někde ve Finsku? Mám funkční. Nesmím si pod ní brát svetr. Neodváděl by pot. Ale já si ten svetr pod ní vezmu. :-) Na levém rukávě mám kapsičku na permanentku. A u levé strany krku mám kapsičku na telefon. Uložím k němu i Mp3.

Spokojenost. Směr Kaufland.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-30_Vykoupila_jsem_otroky/

Beru růžičky několikrát zlevněné. Prý se zlevňování děje celostátně. Holky žluté  přicestovaly až z africké Keni. Mohli je vypěstovat u nás. Topení ve skleníku by bylo levnější než letadlo. Cesta na holandskou burzu. Z 89 přes 56 na 40 až k 24 korunám. Doma je vítám. Zastřihuji jim stonky. Děkuji za jejich krásu. Přeji jim, aby se jim u nás líbilo. Vkládám je do studánkově čisté vody bez chlóru. Očividně jsem jim přišla vhod. Ožily. Děkuji.

Nalévám si sklenici vína. Zapomněla jsem na zásilkovnu! Do prčic! Přeposílám kód světlu svého žití. Pochopil. Pomáhá svému bratrovi. Ani se neotočím a volá z chodby.

- Pojď si to vzít!

On odskočil pro mou zásilku a zase se k práci s bratrem vrátí.

- Víš, kdo zemřel?                                                                                                                                                  Dostávám vzkaz a potvrzení z Vesmíru - kdokoli ti ublíží... Tahle bytost hamižná, dej ji pánbu věčnou slávu, může za tu krávu v zahradě za plotem. Přitakám - to si těch peněz moc neužila. Ale mně ten debilní barák za plotem zůstane už nadosmrti.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-30_Jednou_bagety/

Bagety nebo chleba? Bagety. Hotovo. V osm se připojuji na školení. Kamna žhnou. Navezli jsme ještě bednu špalků.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-30_Hugo_a_Bruno/

Sedám k počítači. Dnes mi to teda trvá. Našla jsem pozdravy od Zrzčiných synů Huga a Bruna. Jejich maminka někde lítá ve tmě v dešti. To Mourek se složil do koše. Spí.

A já tu klimbám taky.

Nezapomeňte! Jaký si to uděláš, takový to máš! OPUSTIT MATRIX- Mustr najdete nahoře na obrázku. 

Dobrou noc!