Vzdělávací

11.03.2023

Hezký den mám za sebou. Klidný. Odpočinkový. Petroušek v Kolbence. Můj jediný úkol: Stihnout do dvou hodin oběd. To dám.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-03-11_Mouri_rano/

Vařím. Ráda. Poslouchám projev Putina. Na začátku tlumočník představuje vlivné oligarchy, lidi z blízkosti Putina, představitele církve. Stylistka, která strojí Ryjanu. Není to satanistka? Třeba se pletu. V sále ticho. Pozornost. To, co chybí v našich auditoriích, kde se při projevech žvaní a projevuje neúcta k mluvčímu. Zajímavé informace. Děkuje lidem, kteří zabezpečují provoz země. Dozvídám se o veleúspěšné úrodě pšenice. Mají všechno. Úplně všechno. Myslím, i to nejdražší. To jsem slyšela od amerického generála ve výslužbě Mac Gregora. Ale i od dalšího u pultíku – který jasně predikoval, jak to všechno dopadne. Hm. To přece neví nikdo. :-) Ačkoli ti politici, generálové, senátoři a potentátové z Ameriky… Třeba vlastní nějakou věšteckou kouli, že jo? Mluví už docela na jedno brdo. Uvidíme. 

Zvonek. Klientka. Měla bezva hodnou vychovanou pečlivou dcerku. Ohleduplnou. Hvězdičku. Maminka sbalila do ranečku věci, odstěhovala se s dcerou od tatínka. Dcerce totiž zaváněl spik proteiny. Vedl přiblblé řeči o neočkovaných.

- Mami, ten táta je... Já vím, že se to nesmí říkat, ale mami…

Najednou holčička k tatínkovi chodí víc než často. Tatínek si vzal do podnájmu cizinku s dítětem. Z holčičky se stala odmlouvavá, časy nedodržující obyčejná holka. Netýká se mě to. Přesto prožívám. Puberta a co ještě za vlivy? Poslouchám o vzpourách dospívající víly. Víc neuvedu. Myslím na ni i teď u psaní… Asociace. Děti se mění.

Venku fučí. Koukám na fotky zasněžených krajin na FB. Jedna krásnější než druhá. Zadumaná bílá krajina Vysočiny. Hodně lidí lyžuje. Super skvělé. I naše zahrada ráno bílá. Vždycky jsem měla ze sněhu radost. Všechny děti se radují z prvního sněhu. Já i z toho posledního. 

Oběd hotov. Stolujeme. Ukazuji Petrouškovi obrázky. V novém domečku se instaluje kuchyně.

- To má krásné!

- Viď?

Co lidí utíká z Phy do ticha venkova. Na konec světa.

https://www.facebook.com/Ceska.Ovce12

Procházím začátek textu z FB z České Ovce o znacích a symbolech. Lucka píše, že jim to vrátí, aby jí dokumenty dali do pořádku. Ta si už porovnala jméno v OP, na ŘP, na RL. Zítra si to zkontroluji. Každopádně u soudu se jedná ve věci. Jste věc. Ta naše národní fa to tady s námi hraje nějak falešně. Určitě neskončí vypískáním na Václaváku. Proč? K čemu? Aby se pimprlata jen vyměnila? To už se stalo.

Dekadence doby. Koukám, že alkoholička Holubova bude dělat na Hradě hajzlbábu. Ne. Náměstkyni pro etiku. Tak to je správné. Jak se bleje přes klandr. Super úpadek. Jak za Vaška Flašky. Ne. Ještě horší. Prasata mlaskají. Je to slyšet až do podhradí. Všeho do času.

https://www.facebook.com/Ceska.Ovce12/videos/738739197758156

Koukám, že záchranář národa JUDr. Jindra je multimilionář. 120 milionů veřejné zakázky se státem. Na Hlídači státu neotevřeš. Přes bílé koně otevírá nové a nové fy. Potřebuje rychle roztočit byznys v Parlamentu. Tak šup, šup – výměna. Bohužel lidi ho žerou. Lidi jsou to nejhorší, co naši zemi mohlo potkat. Jejich blbost. Jejich zapomnětlivost. Kdysi to byli zeleni, pak ABS, pak Odžimura, Babiš, pak Volný, pak PRO. Furt se jede stejná trasa. Jen cesta se zužuje.

Jana Peterková předčítá stovky jeho firem. Neelektrické zařízení, výroba hnojiv, elektronických měřících přístrojů, praní pro domácnost, administrativní služby, překladatelství, reklamní činnost, potrubní podzemní doprava, ubytovací služby, informační činnost, výroba drážních vozidel… Vyrábí snad všechno; jednatel v mnoha firmách. Tvoří nové fce se Zákravským, manželkou Janou… Zapojuje bílé koně. Zakládají desítky firem na výrobu, prodej, realitky… Pak je zas ruší. Global Asset Management a. s. je společníkem. Točí miliony v rodinném byznysu s bílými koni. Jediným akcionářem, jediným majitelem fy Global Asset Holding je Česká produkční 2000, CET 21. Tedy MUDr. Radek Bajgar z NOVY. Statutární orgán. Předseda představenstva v Global Asset Holding. Majitelem všech Jindrových firem je TV NOVA!!!

Tedy národ zachraňuje člověk propojený byznysem s Novou. Paradox. Nastrčený člověk na výměnu moci. Globalisti řídí loutku. Výměna lidí z ASPEN institutu za lidi z ASPEN institutu. To je hrůzostrašné, tedy úžasné zjištění. A jak tak koukám na FB, někteří lidé procitli. Prý u Muzea proti národu šli naši ochránci národa. A diví se někdo? Viděla jsem video, jak paní s českou vlajkou něco vysvětlovala anglicky paní s modrožlutou látkou v ruce. Mezitím nějaká mladá míca vytrhla Češce naši vlajku. Hodila ji na zem. Pošlapala ji. Zdvihá se žaludek, krevní tlak, oči padají z důlků… Policie nekoná. Co se kdo diví? Jo, jedna vlastenka se rozčiluje, že bojovala proti povinnému očkování našich policistů. Jen se trpně usmívám. K rozladěným komentům připisuji "pozdě ale přece". Výměna pimprlat a tunelovat se bude dál. Supi rvou, drásají mou vlast. Ano. Úžasné! Jana Peterková ukazuje transparentní účet pana doktora. Je tam přes milion. Mínus 40000 převod. Ale už není napsáno na co. Protizákonné. Musí tam být napsáno konkrétně na co. Že by panáček studoval v Plzni? Večeře 13913 na Praze 1. Dobré ne? Lidi mu to tam po stovkách, tisícovkách posílají, a Jindříšek, čestný svolavatel demošky, zachránce národa, vybírá od babiček – takhle to totiž vyčítají ostatním vlastencům - po stovkách a dvoustovkách. Nestačí mu miliony z jeho byznysu. Převádí z účtu své strany na účet své strany? To se dá?

Pod fotkou od Muzea:  Klára Fűrstová

Vy, bezpečnostní složky ! Policisté a těžkooděný korytnačky ! Tak se učte ukrajinskou hymnu , chraňte si tu vaší novou modrožlutoi vlajku ! Dementi ! A já se rvala za to , abyste nebyli povinně očkovaní!

Bych blila !

Marian Vacval

Normální lidé by toto muzeum neměli navštěvovat do chvíle, než tento zlutomodrý špinavý hadr bude pryč.

Soňa Hajská

Oni ale nedodržují ústavu. Ta vlajka tam nemá co dělat.

Babinec Julius

Soňa Hajská a vláda ji dodržujte? A kdo jim velí! Vykulený vlastizradný šmejd!!!

Miroslav Djkozin Kozák

Já bych to konstatoval tak že jsme už těžce v PRDELI

Georgina Kania

UKRAJINIZACE V POSTUPU:

Aktuálně -

Do ČR míří potraviny z Ukrajiny. Díky ukončení výroby českých výrobců potravin a pěstitelů, či chovatelů se chystá na český trh přes stovka ukrajinských dodavatelů! "Díky nedostatku některých komodit v ČR, zejména vajec, drůbeže a výrobků z ní, pečiva... zajistilo MPO dostatečný přísun potravin z Ukrajiny". Jedná se především o masné výrobky, pochutiny, ořechy, vejce, cukrovinky, rybí výrobky, konzervy, drůbeží maso, včelí med, slunečnicový olej a pekařské droždí. "České firmy se díky vysokým cenám energií stávají nekonkurenceschopné ale díky zrušenému clu na zboží z UA bude všeho na trhu dostatek".

"Velice oceňujeme UA vstup na trh zejména v oblasti drůbeží výroby a drůbežích produktů, zejména vajec". Ptačí chřipka na území ČR způsobila výpadek na trhu, ovšem UA má dostatek kapacit k dovozu, nebo převzetí končících firem (Síkela) Co dodat? Konspirátora by napadlo, že tu někdo cíleně a záměrně zlikvidoval vše české, aby na jeho místo za velkých ovací mohl dosadit ukrajinské a jiné zahraniční firmy...

Obrovské množství drůbeže a vajec bylo záměrně zlikvidováno, aby vznikl na trhu nedostatek, byl důvod zvednout ceny a nikdo nedokáže posoudit, zda to bylo opravdu nutné.

https://www.denik.cz/ekonomika/do-obchodu-miri-ukrajinske-potraviny-20240118.html?fbclid=IwAR1CQkQQ30Ws5C6mcbwVwfTLzCiusBt0yYrTG3-8YddaPKiMsguSOCXVWvk

Na Ukrajině sužované útokem Rusů je připravena stovka dodavatelů, jež splňují všechny unijní normy a mohou své produkty okamžitě vyvážet.

Sortiment pražského obchodu Sladká Nina plně dostojí názvu. Nabízí mimo jiné kulaté sušenky s kousky čokolády či plněné marmeládou nebo hřebeny sypané cukrem.

"Dovážíme i dorty," popsala jednatelka obchodu s ukrajinskými cukrářskými výrobky Ljudmyla Jelfimovová. Sladká Nina je jedním z mála podobných obchodů v Česku, kam se dováží přímo z Ukrajiny konkrétní hotové produkty.

Do českých supermarketů by ale mohly ve větším zamířit i prvotní suroviny. Regály s ukrajinským zbožím nabízí například projekt Ucare by FoodTech Shelf, který na Ukrajině vybírá a domlouvá dodavatele, kteří by mohli jídlo nejen do Česka, ale i celé Evropské unie dodávat. "Ukrajinští výrobci mohou evropským maloobchodníkům nabídnout řadu svých produktů. Patří sem dlouhodobě skladované masné výrobky, pochutiny, ořechy, med, cukrovinky, rybí výrobky, konzervy, potraviny nebo nealkoholické nápoje," vyjmenovala manažerka Ucare by FoodTech Shelf Halyna Melnyková.

"K dnešku máme více než sto výrobců připravených k okamžitému vývozu. Všechny jejich výrobky splňují unijní i americké normy," doplnila Melnyková.

Kromě nového sortimentu má mít tato spolupráce pro obchody výhodu také v tom, že jim může přilákat nové zákazníky. "Ukrajinští uprchlíci si budou moci koupit své oblíbené výrobky z domova," vysvětlila manažerka. Část zisku z prodeje chce organizace věnovat na dobročinné účely a na obnovu Ukrajiny.

Ukrajinské potraviny ale nejsou v Česku absolutní novinkou. "Pokud jde o země mimo Unii, nejvíce agrárních produktů dováží Česko právě z Ukrajiny. Importuje se především líh, zmrazené borůvky a maliny, vyloupané vlašské ořechy, čerstvé drůbeží maso, včelí med, slunečnicový olej a pekařské droždí", vyjmenoval mluvčí ministerstva zemědělství Vojtěch Bílý.

Na dovoz ukrajinských potravin bylo také dočasně, minimálně do letošního června, v rámci celé Unie ZRUŠENO CLO. Případné ukrajinské regály v supermarketech ale potřebují především pravidelné a nerušené dodávky.

Podle Jelfimovové lze nicméně bez větších problémů zatím do Česka dostati tak specifické zboží, jako jsou třeba sušenky a dorty z řemeslných pekáren. "Samozřejmě je válka, a tak je situace složitá. Ale zatím jsme problémy s dodávkami neměli, naštěstí všechno běží jak má", přiblížila podnikatelské zkušenosti.

Potraviny z Ukrajiny se již nyní objevují v řadě řetězců po celé Evropě. Najdete je například v Tesku, Aldi, ve Sparu, Lidlu nebo Kauflandu.

Zdroj: https://www.denik.cz/ekonomika/do-obchodu-miri-ukrajinske-potraviny-20240118.html?fbclid=IwAR1CQkQQ30Ws5C6mcbwVwfTLzCiusBt0yYrTG3-8YddaPKiMsguSOCXVWvk

DENIK.CZ

Olej či sladkosti. Do obchodů míří ukrajinské potraviny


Tak bez cla, jo? Likvidace našich výrobců. Normy už zrušené dávno.

Tady pod tím potravinovým pokračují další komenty.

Jarmila Antoninová

No Fuj,chcípnem hladem.

Miroslav Lánský

Absolutně mi mluvíš z duše, bylo to vážně k zblití

Ivon Iwon

Za policajty bych nehla prstem. Jsou to šmejdi a vždycky budou.

Roman Sál

tady vidíte že očkovací látka vpíchnutá českým bengům způsobila totální debilitu očkovaných

Pestré čtení. Únavné. Jdu si na chvíli odpočinout. A to jsem si chtěla navlékat korálky. Malovat kamínky.

Mourek se bojí parního mopu. Pouštím na chodbu rumbu. Mourin se nebojí zvuků centrálu, nic ho nerozhází. Ale tentokrát ho syčení páry vyhnalo ven.

- Můžu u Moura zavolat?

- Můžeš.

Slyším Péťův hlas.

- Moure, pojď. On nechce!

Houknu z kuchyně:

- Mourku, na, čičiči! Pojď na večeři!

- Blesk je tu.

Tak já teda dnes končím. To bylo počtení, co? Když si tak pokud možno všechno proběhnu, přečtu a poslechnu, v hlavě se utvoří mozaika. Máte ji taky?

Dobrou noc!

P. S. 

Odkazy nutno zkopírovat. Dalo by mi moc práce všechny označovat.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-03-11_Ceska_ovce/

Česká Ovce

 Milé ovce, Jana Preissová mě poslala toto. Je to další důkaz. Udělali snad podvod v podvodu při rozdělení? Na bankovkách jsou jiné znaky než dle ústavy u orlice vlevo dole je maltézský kříž a na bankovce klasický, počet per u křídel, nožičky, lev má jinačí ocas a možná ještě najdete. Soudy a úřady ministerstva a finančáky budou také jiné zkontrolujte to po dle UZ!!!!!!Federální shromáždění přijalo 25. 11. 1992 ústavní zákon č. 542/1992 Sb. o zániku ČSFR k 31. 12. 1992. Navzdory čl. 3 odst. 2 ústavního zákona, kde se říkalo: "Česká republika a Slovenská republika nesmí po zániku České a Slovenské Federativní Republiky užívat státní symboly České a Slovenské Federativní republiky…", si Česká republika ponechává vlajku federace.Uvědomujete si co znamená?A všechny jsou registrovány v Americe? https://www.dnb.com/.../company-information.executive...Proč je jméno v ID které neodpovídá pravopisu u osob a ani města neodpovídají pravopisu u názvů měst? Proč to tu vedou jako by nepracovali pro nás?Uvědomujete si co je zač celá státní správa a všichni od takzvaného "práva" kteří moc dobře vědí? Hledejte! Kdo může tak to prostudujte a zejtra se na demošce můžete zeptat Rajchla nebo mu udělat rovnou vaječnej mejdan!Nikdo nemá právo ponižovat práva lidí. To je možné pouze při napadení státu jako je kolonizace či anexe.Pepa Novák - capitis deminutio minima - národnost, členství v rodině, je omezen na svobodách, které má člověk v přirozeném právu o práva a povinnosti ke státu (Tento tvar byl u nás do rozdělení Československa)Pepa NOVÁK - capitis deminutio media - ztráta občanských práv a občanství / bez ztráty svobody (tento tvar už byl v ČESKÉ REPUBLICE kdy jsme "dobrovolně" vstoupili do anexe)PEPA NOVÁK - capitis deminutio maxima – Otrokem v zahraničí a doma prohlášen za mrtvého.Získání občanství opcí - tou se rozumí právo volby mezi dvěma či více státními občanstvími. Nejčastěji se používá při změně suveréna státního území. V případě vojenské okupace či anexe cizího státu, je nutno považovat nové vynucené státní občanství okupujícího státu za neplatné. https://cs.wikipedia.org/wiki/Ob%C4%8Danstv%C3%ADAnexe: Podle Ottova slovníku z roku 1889 je anexe legitimní, pokud je založena na výsledku předchozího referenda, konaného v souladu s právním řádem státu, jehož území bylo anektováno, kdežto pokud se děje jednostranným prohlášením anektujícího státu, je hrubým porušením suverenity státu.[1] Mnohdy je anexe spojena s válkou nebo použitím či hrozbou síly, například když vítěz války částečně nebo úplně anektuje území protivníka.[2]Podle Charty Spojených národů z roku 1945 je každé použití nebo hrozba násilím vůči teritoriální celistvosti nějakého státu zakázána.[3] Z toho plyne zákaz každé okupace a anexe, která se pokládá moderním mezinárodním právem za agresi. https://cs.wikipedia.org/wiki/AnexeA zdílejte sakra!! Už nevim jak vás probrat! Spolupracujte!!--------------------------------------------------------------------------

Státní znaky zde: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1993-3přidáno foto ústavního soudu. To vypadá OKPolicie taky ok https://www.beck-online.cz/bo/chapterview-document.seam...--------Že by jenom bankovní systém a doklady nebyl ve shodě?To ale stejně znamená, že Stát není suverénní. A ústava platí pro lidi ne pro jejich právní fikce co nám podstrčili (diminutio capitis media-bez občanských práv, maxima-otrok, tyto osoby nemají právo volit)! Viz občanský zákoník a tvar jmen v dokladech.§ 77(1) Jméno člověka je jeho osobní jméno a příjmení, popřípadě jeho další jména a rodné příjmení, která mu podle zákona náležejí. Každý člověk má právo užívat své jméno v právním styku, stejně jako právo na ochranu svého jména a na úctu k němu. (2) Člověk, který v právním styku užívá jiné jméno než své vlastní, nese následky omylů a újem z toho vzniklých.Zdroj https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2012-89Dále si tam přečtěte pasáže o zastupování právnické osoby, protože tvar JAN NOVÁK není fyz, osoba, pasáže o prohlášení za nezvěstné (když nemáte hlášené ubytko na fyz. osobu) dále za prohlášení za mrtvé viz Babišovo slavné "zachránili jsme tis. mrtvých" https://youtu.be/Ke5A_bXRDJg  Všechen majetek jsme jim darovali zapsáním na jejich právnickou osobu a teď nám ho pronajímají viz ty zkurvené daně a poplatky.---------

Přidán znak z Občanky a neshoduje se, o něco starší průkaz asi ano.Cestovní pas vypadá, že znak se shoduje kromě jména samozřejmě jako všechna ID neodpovídá pravopisu u osob

------------------------------------------------------------------

Těmito podvody si zlegalizovali vedení státu v jejich prospěch a ne obyvatel jako podvodní prodavači hrnců a dek v domovech důchodců!!!!! 33 let na to čumíme!!! A teď za to ještě někteří idioti budou bojovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ve skutečnosti je právně hotovo jenom to nikdo nechce vymáhat https://i-uv.com/oppt.../oppt-tools/the-foreclosure-flyer/Zabavení firem co se vydávali za vlády proběhlo v roce 2012-13 a zdá se, že právě v tu dobu se měnili doklady na ještě větší podvod než to byl. Nebo vlastně měnili se, aby bylo legální v podvodu pokračovat. Jednoduše to udělali znovu.Toto nám zařídili právníci!!!!!!! Rajchl z Hamplovou co jsou děsní ochránci práv o tom určitě nic neví Dále připomínám papežovo motu proprio 2013, kterým zrušil imunitu všem "státním" složkám včetně vlád a soudců https://i-uv.com/francis-apostolic-letter-issued-motu.../A zde je soudní příkaz všem dobrovolníkům v armádě, aby ukončili otrokářský systém. https://archive.org/.../military-order-2012096074-ucc... Takže všechno máme akorát se nikomu nechce.............----------------------------------------------------------------------

Další zjištění: Kouknul jsem do zákonů a dle např. vyhlášky o vydání dvoustovky je tam §4 https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2018-157 má tam být umístěn státní znak a ten tam není. Rothschildovo ČNB nám tu falšuje prachy. Čtěte též hlava 3 zákon o padělání https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2011-136 Toto nesedí ani v rámci ČR a jejich vlastních zákonů.

Ještě kouknu na zákony o občankách tam se ten znak také neshoduje. Něco k těm občankám: Tady se uvádí státní znak a ten tam není. Ale chtělo by to najít vyhlášku. https://www.mvcr.cz/.../obcanske-prukazy-se-strojove...To se potom nedivte, že furt volby vyhrávají nejací zmrdi, když se u voleb identifikujete jako právnická osoba a ještě s falešným průkazem registrovaným u Americké firmy např. BRNO nikoliv město Brno. Takové hlasy jsou neplatné!A teď si představte, že jdete vrátit doklady jako padělané a to nejlépe naprosto indoktrinovanému poldovi co zná jen rozkazy z městské policie Dá to vejš, protože neví a někteří jsou dokonce pologramotní viz e x e k u c e nebo r o z s u d e k což neodpovídá definici slova (poldové tomu ovšem rozumí) a vejš čekaj podvodníci co mu to vrátí, že je to v pořádku. Celej ten průser plyne z téhle nemoci https://youtu.be/NoQzBbF8NysJo taky jim vraťte všechny prachy co máte jsou to padělky Píšete jak to řešit? Co ty podvody sepsat a podat to semka https://icj-cij.org/states-entitled-to-appear u nás není na koho se obrátit. Policie tu chrání ukrajinskou vlajku... Je to jenom návrh. Určitě jsou i lepší řešení. Jenom mě to tak napadlo a bůh ví jestli i tento soud není jejich. Taktéž jsou tu soudy common law. Nemusíme nikoho žalovat. Můžeme je pouze informovat o ztrátě důvěry v naše údajné státní složky a požádat je o potvrzení faktů jako je naše občanství a jiné věci zde uvedené. Jako měl jsem i lepší nápady jako nechat si notářem potvrdit akce OPPT, ale neumím anglicky a angličtináři se toho nechtějí ujmout a ignorují. Další možnost je užívat si nadále všechna příkoří a debilitu lidí bez jakékoliv mírové aktivity proti těm podvodníkům.+ 6Všechny reakce:106Renáta Brabencová, Monika Prokopova a 104 dalším