Zas na pole. Výš

09.02.2022

Šedo. Přítmí. Za mraky už je asi východ sluníčka hotový. Není vidět. Vytahuji žaluzie. Zvuk přivolá kočky ze zahrady.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-09_Pust_nas%2C_nasnidat%2C_chci_ven/

Po noci je Petroušek na svém odchodu pouští. Při mém vstávání se vracejí. Mé oko cestou z ložnice okoukne dům. Ano, nikde je tu neregistruji. Jsou venku. Utíkám si zušlechtit tvář. Vracím se umixovat zdravou snídani. V kuchyňském výklenku u jedněch dveří sedí Mourek. U druhých Zrzečka. Otevírám ty u Zrzky, Mourek se přemístil do otevřených. Dravá zvěř se mi tře netrpělivě okolo nohou. Servíruji nejprve obřímu mastodontovi.

https://www.youtube.com/watch?v=7d7hY8e5kC4

Linda se zajímá, jak se mu daří. Poslala odkaz, jak se kočky rvou. Už mi je jasné, proč přišel v létě s oteklým okem, proč jsou lampičky v zahradě stále pokácené, proč na terase občas dekorace vezme za své, proč má natržené ucho, pohmožděnou pacinu a naražený zadek. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-09_Snidane%2C_vyziva_na_sport/

Pacičku už má asi spravenou, natlapuje na čtyři. Opatrně. Ještě Zrzečce plním misky k lince. Mixuji si snídani, hlídám její misky před Mourem. Líbí se mi její stolování. Kapsička. Čumáček do granulí. Přičichne k mlíčku. To až na konec. Zavrtá se znovu do kapsičky. Přidá si pár granulek. Mlíčko, kapsička. Znovu trošku granulek. Tohle mají kočky rády. Jí jako dáma. On jak loupežník. Jenže Mour si o zvycích koček nikde nepřečetl. Sežere všechno na posezení ve svém akčním rádiu. Tohle slovo mohu skloňovat i česky - v rádiusu. Aby to neznělo jako v rádiu. I když - on by bez uzardění a ztráty fousku předvedl svou chuť i v rádiu.

V myšlenkách se vracím do snu. Chodila jsem bosa ve vysokém sněhu na hřbitově. Byl na kopečku. Motala jsem se okolo místa, kde je pohřben hoteliér Martin Veselý. Ten tlustý, co ho museli na hřbitov odvézt na lafetě děla. Ten, v jehož hotelu se asi za dvacet let po jeho smrti ubytovali při prvním pobytu v pevnosti novomanželé Němcovi. Myslím, asi 1837, protože to se konaly poprvé v České Skalici Jiřinkové slavnosti. A Božena Novotná, později Panklová, později Němcová byla vyhlášená královnou plesu. - V tom snu jsem natlapovala bosýma nohama do sněhu. Nestudil. Myslím v posledních dnech na to, že bych mamce dovezla kytici narcisů. Třeba by přežily. Myšlenky se mi vkradly do snu. Poslední záběr - jdu do mírného kopečka, bořím se a snažím natlapovat do svých stop v protisměru. Už jsem tudy asi běžela. Tak teď se trefuji do svých tlapek. Nevím, co jsem tam pohledávala. Fakt týden myslím na ozdobení maminčina hrobu. Bosé nohy ve sněhu. A na hřbitově. Hm.

Včera jsem zapomněla na krátkou poradu. Pouštím si její záznam. Shrnutí dne. Připomenutí sobotního dvouhodinového STS. Devět až jedenáct. A jestli napadne, připravím oběd a poklušu nahoru o deset minut výš do polí k lesu. Co jsem si to oblíbila? To sprosté slovo SPORT. Tohle jsem ještě před deseti lety vůbec nevnímala. Časy se mění. Jdu si doposlechnout, co nám sděluje Velká porota na ochranu lidí celého světa.

O čem je Velká porota?

https://otevrisvoumysl.cz/o-cem-je-velka-porota-kam-smeruje-cela-covid-krize-uvodni-rozhovor-s-reinerem-fuellmichem/

Copak Velká porota. Ale zprávy od nás. Pochytali vlastence. Obvinili je ze zločinů proti státu. Jj. Myslím, že můj táta v roce 1959 stihnul umřít dřív, než by ho jako živnostníka zavřeli taky. Jj. Když moci teče do bot, musí zastrašovat. Michal Černík v mých očích inteligentní kluk. Vlastenec. Pozorovatel zlořádu. Odběrová centra s lidmi s kafíčkem na stole, bez rukavic, bez přiblblých roušek, bez dodržování přísných epidemiologických nebo plandemických pravidel... To státní moci vadí, když na to vlastenec upozorňuje. Dává lidem informaci. Když to nenazvou dezinformací - viz článek Kdo je dezinformátor - račte se vzdělat!

https://smis-lab.cz/2022/01/25/kdo-je-tady-dezinformator/

Použijí těžší kalibr. Podpora a propagace terorismu!!! Podněcování k násilí proti členům vlády a obou komor Parlamentu. Organizovaný zločin. Páne jo! Tak občané v odporu využili práva - prokoukli plandemii, odmítali píchání do dětí, genocidu obyvatel, bránili zdraví národa, těhotných, dětí... Pokojné demonstrace jsou terorismus? Patrik Tušl a Michal Černík - ptali se odporného bílého zaprodance, proč ještě v roce 2009 tvrdil, že lékaři nejsou pokusní králíci na kočko. Najednou by opíchal celý národ včetně dětí. Bělouš neodpověděl. Ptali se ho opakovaně. Nechtěl odpovědět. Naopak, ohrozil je svým autem. Kde je právo a morálka? Kdo vyšetřuje přestupek - ohrožení chodce autem?! Voda se vaří. Někdo chce z pod kotle brát polínka.

Udivuje mě, že ten skvělý bezvadný vynikající srdečný právník pro lidi Jindřich odmítl obhajobu, aby si prý nepokazil jméno. Tak to on asi míří na Hrad z těch demonstrací Chcíplého hafana.

Balím si běžky. Jdu se nabít. Vedle na stavbě se brodí v půlmetrových blátivých kolejích. Pačakuta. Otoč hlavu. Jeď. Svět je v pačakutě. Obrácený dnem vzhůru.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-09_Dnes_na_jinem_poli/

První kopec. Zeleno. Druhý kopec. Pořád zeleno, jen kupičky sněhu po úklidu. Rozhlížím se, moje pole - tam bych se umlátila v blátu. Jedu dál. Rozhlížím se, kde v krajině, a jestli vůbec, uvidím bílo. Uviděla. Nevšimla jsem si první kapličky - v létě cestou na borůvky. Popletla jsem si, že támhle je ta první. Omyl. Už jsem skoro ve vesnici, kam jsme jezdívali na chalupu. O vesnici výš je ta borůvková. Asi před čtyřmi lety se tu vyprodukoval takový vichr, že zničil les. No jo, vždyť já vidím jen náznaky lesa, remízky. Kde jsou naše lesy? Kam se poděly? Že to není pravda, že mafiáni úmyslně šířili škůdce! Asi před třemi lety jsem poslouchala lesníka. Vyprávěl, že když dopoledne při obchůzce objevil motýlka, červíka, okamžitě zburcoval lesní správu a do večera byla bleskurychle podniknuta opatření, aby se škůdce nešířil. No jo, jenže to byly lesy státní, bylo to v tom mizerném socialismu, jak na něj lidi nadávají. I já jsem na něm asi dvacet let hledala jen to nejhorší. To bylo v dobách bezvědomí. Hluboký spánek. Důvěra v Havla. A v nový kapitalistický - a teď použiju slovo ve správném významu!! - úžasný řád. Neřád to je! Hubí vlastence a probrané. Ožebračuje lidi. 

Česká republika se celosvětově umístila na druhém místě v množství exportovaného nezpracovaného dřeva (kulatiny).Z FB:

Předstihli jsme i Rusko, USA a Kanadu, dlouholeté lídry v oboru.

FAO - Forest products trade: Major exporters of forest products

Industrial roundwood: Percentage of global exports (2020):

New Zealand - 16%

Czechia - 14%

Russian Federation - 12%

Germany - 9%

United States of America - 5%

Canada - 4%

Australia - 4%

Poland - 3%

Norway - 3%

Dala bych přednost vedoucí pozici v jiných oborech.

PS: Jednoho dne tak zjistíme, že nemáme žádné lesy a naše děti a vnoučata je budou znát pouze z fotek.

Našla jsem si pole se sněhem. Asi tu s běžkami na nohou křižovalo hodně vesničanů. Začíná jemně pršet. Mám bundu, rukavice, čepici, kapucu; nevadí mi to. První půl hodinu si prošlapuji stopu, občas vjedu do cizí. Objíždím lán. Raduji se. Bílá krajina. Je to dřina. Půl hodiny okolo k autu. Krásně zpocená. Tak ještě jednou. To dám za dvacet minut. Omyl. Zas půl hodinka. Byla to fakt dřina. Do sluchátek jsem doposlouchala Stárnutí je přežitek s Marií. Hovořila o náznacích jara, o období dřeva. O bylinkách před a po píchanci. O stoupající oblibě ruských bylin. Taky o tinkturách. O neserioznosti výrobce, když neuvede na příbalový leták obsah píchací látky. O nebezpečí spike proteinu - ostré bílkoviny za pomoci nano žiletek oxidu grafenu rozřezávají stélku cév... Zmínila se o "nějakém Němci", kterého zabili za to, že to řekl lidstvu. Ten Němec byl dr. Noack. Doporučuji si doposlechnout, dnes vypisovat nebudu.

https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-02-05-starnuti-je-prezitek-s-hostem-marii-72-dil-123-min/

Jedu domů. Pozoruji své zelené pole o kopec níž. Je tam. Kluk hnědý! Jsou tam tři! Tak nežije sám! Srnec! S rodinou. Pasou se. Zastavuji. Pozoruji. Asi si všimli, že jsem zastavila. Uhánějí přes pole a přes cestu k místu, kde jsem celý měsíc parkovala. Ztrácejí se v lesíku. Mám radost. Potkávala jsem jen jeho. Má rodinu, kluk krásný!

Pozdní oběd. Obědváme s Petrouškem. Jatýrka na cibulce. Najemno červené zelíčko. Křeník s jablíčkem. Celerové hranolky z páry. A brambůrky ve slupce na páře. Jo, a jablíčkový kompot s meruňkami. Marie v pořadu s odkazem viz výše povídala o léčivé moci kurkumy, rozmarýnu - ten my s Petrouškem bereme v podobě Rose guard od Herbalife NUTRITION; Velmi vzácný, silný a účinný antioxydant. Marie hovoří o důležitosti C, D, Se, Zn - to zas sypeme ráno z pytlíčku jako Immune Booster. Ale taky hovořila o tom, že jsou brambory zdravé po kovidu; a hodně posypat kmínem, protože on nějak rozpustí škrob. Moudrost předků. A taky badyánek, skořice - velmi léčivá koření. Celou zimu je louhuji v kompotech. Předci věděli. Jo, a kdo jste ztratili čich, máte ho procvičovat čicháním k přírodninám - k dřevu, hnoji apod. Čichový nerv končí v limbickém systému. A je umrtven. Je třeba ho vzbudit. Čich se vrátí. Tak to jen kratičký exkurz do pořadu. Ukládám si ho do archivu. Velmi důležitý.

Měla bych pracovat. Diář plný úkolů. Na chvilku si lehám na teplou dlažbu. Cvičím na břicho. Čučím do mobilu. V tomhle roce nás oslní dva archeologické objevy. Staré archy se probouzejí. Na Měsíci, na Marsu, na Zemi. Jedna z nich ve střední Evropě!! Na kraji sluneční soustavy archy cití své piloty... Byly pěstovány jako živí tvorové. Otevírají se. Ta z největších hloubek pomalu stoupá. Tajná mise k arše v Bermudském trianglu.

https://www.youtube.com/watch?v=KQH-8UTre1c

To mě ohromilo. Portály. Koule vody, která drží při sobě. Linda, která se teď u čtení uchychtává. Ta druhá, ta už mě asi nečte. Sami se podívejte, co se děje na planetě. Tak hlavně, aby měli informace zítra v Senátu.

Ještě nakukuji přes TV Raptor na noční hemžení vlastenců. Mají tam dobrou náladu. Stan s občerstvením... Pan Volný vtipně poznamenal, jak se nám tu rozrůstá násilí a terorismus. Příslušník police na otázku - jak je to ve sboru: Většina je přesvědčena o neškodnosti. Jsou v hypnóze.

Tenhle policista se mi líbí. Ten dojde štěstí, až jeho šéfy zavolají k zodpovědnosti!

Dobrá zpráva:

https://cnn.iprima.cz/vojtech-celi-trestnimu-oznameni-z-chytre-karanteny-udajne-odtekly-stovky-milionu-52426?fbclid=IwAR1tLp3ZIvk_szyyxRf2Bw0w1W-Yk2M-uQ2xUKDRzXWKqnBTveDQveDmwpA

Marie ve Stárnutí hovoří o nebezpečných "mesič" (mRNA) bílkovinách. Jak mění informace ve službě v těle.

Věci se dějí, svět je v mixéru. Jsem šťastná, že má duše zažívá ten nekonečný binec. Když jsem se poprvé před lety dozvěděla o světě na hlavě, neuměla jsem si vůbec představit, co to je. I hrneček s čajem se obrátil dnem vzhůru. Dnes se raduji, že v tomhle mixéru, v tomhle děsu mám možnost žít, prohlížet si a pozorovat. Je to pro mě velmi těžké, ale s láskou, radostí, s nadšením to žiju, zvládám, sleduji.

Dobrou noc!

P. S. Co je pačakuta? Přece Pachacuti.

PCH - Pravda o minulosti naší planety

Dle andských indiánských vizionářů náš svět vstoupil v r. 2012 do období Pachacuti, kdy je doslova "vše převráceno nohama vzhůru". Je to období velice těžké a náročné a má trvat nejméně do r. 2020. Vrcholem tohoto období má být rok 2018, kdy obrovské společenské, demografické a další změny mohou už dosáhnout rozměrů "katastrofy" kterou lidstvo už dávno nezažilo. Nicméně indiáni nevnímají Pachacuti jako apokalypsu, ale naopak jako velkou evoluční příležitost lidstva. Dle andských "vidoucích", jimž my říkáme medicinmani, nebo šamani, je tato doba nečekaných gigantických proměn lidstva nutným přechodovým obdobím.

Žijeme totiž na konci velkého cyklu, který trval 26 tisíc let a přibližně v r. 2100 už se budeme nacházet ve zcela novém 26 tisíc let trvajícím cyklu.

Na konci každého takovéhoto cyklu prochází lidstvo a celá Země neuvěřitelně intenzivními změnami - staré je rozbořeno a z popela a trosek povstává zcela nový svět. Dle andských vizionářů není náš současný svět zdaleka první ani poslední. Indiáni navíc tvrdí, že my všichni v nitru velmi dobře cítíme, že žijeme v "době konce". Po skončení našeho věku přijde nová doba, neboli nový svět, který indiáni nazývají Taripay pacha. Je to doslova Doba poznání, nebo také "věk, kdy poznáme sebe sama". Tato doba se sice naprosto plně má projevit až po r. 2100, ale budeme do ní vcházet bezprostředně po konci "doby chaosu a prudkých změn", tedy už od r. 2021.

Jak dlouho se bude doba zmatků prolínat nebo koexistovat s Dobou poznání záleží dle indiánských vidoucích jen a jen na nás. Také způsob jak proběhne současná "uzávěrka epochy" je prý plně v naší režii. Vesmír má smysl pro fair play a na konci každého 26 tisíc let trvajícího cyklu nám vysílá specifickou energii, která ZESILUJE SÍLU PSYCHIKY. Tedy naše myšlenky získávají v každém období Pachacuti velkou moc tvořit okolní realitu. Od začátku Pachacuti, tedy od r. 2012, prý na Zemi přichází každý rok obří vlna jemné, ale mocné energie z kosmu a to přibližně vždy kolem 21.12. - tedy v době zimního slunovratu. Tato energie v nás působí po celý rok, ale zvlášť silně se projevuje - co se týče realizace našich přání - především během prosince a ledna.

Právě z tohoto důvodu realizujeme speciální meditace letos opět v tomto energeticky výjimečném období. Osobní záměry - životní změny, vyléčení, dosažení cílů - i změny kolektivní budou během těchto meditací silně podpořeny a mají daleko vyšší šanci na uskutečnění. Rozhodně potřebujeme vytvářet a posilovat ty nejpozitivnější scénáře dalšího vývoje Evropy a celého lidstva, neboť situace se zdá být nejen v EU a Blízkém východě opravdu kritická. Andští indiáni nám radí: "nebuďte trestuhodně naivní ani slepí k reálným hrozbám, ale zůstaňte OPTIMISTY a nenechte se pozřít strachem! Doba Pachacuti, v níž jsme se ocitli, je vždy drsná a náročná, ale je to také doba, kdy služebníci skrytého kosmické zla, manipulující po tisíciletí celým lidstvem, odhalí - naivně si jistí konečným vítězstvím - svoji pravou tvář a my je můžeme následně porazit".

Pradávné andské vědění říká že před 13 tisíci lety - právě v polovině nyní končícího cyklu - bylo lidstvo naší planety "sraženo na kolena dravcem z vesmíru", neboli napadeno a zotročeno zvláštní anorganickou formou života, která přežívá v naší atmosféře díky výronům lidského vědomí, k nimž dochází pokud prožíváme bolest a trpíme. Tato forma života je neviditelná bez zvláštních přístupů stejně jako baktérie.

Nemá ovšem proteinovou stavbu, architektura "těl" těchto predátorů je zcela odlišná od čehokoli, co jsme schopni si představit. Jsou to v podstatě jen energetická pole určitého kmitočtu, ovšem vědomá si své existence a usilující o "přežití". Tato pole "omotala planetu" jako kosmické pavučiny dávno před naším narozením, dávno před nástupem starověku. "Dravec" zničil kvetoucí dávnověké civilizace a to tak důkladně, že krom vzpomínky na "Zlatý věk" v kolektivním podvědomí lidstva nám z těch dob nezbylo už nic.

Mimochodem vzpomínky na tuto idylickou dobu "před okupací" Země jsou právě v Jižní i Střední Americe neobvykle živé... Indiáni jí říkají "doba Aztlanu", "věk Paititi" a podobně. Neviditelným kosmickým "okupantům" slouží dle indiánů na Zemi úzká skupina lidí, jakýchsi "planetozrádců". Andští šamani jsou dodnes velkými znalci dějin a díky své schopnosti "číst" psychometricky z předmětů informace si je jako nesmírně ceněné spolupracovníky najímají dnes dokonce archeologové. Dle těchto jasnovidných šamanů fungovali spolehlivě "planetozrádci" - pro něž mají i vlastní název Huchasapa - skoro ve všech kulturách na Zemi během uplynulých 13 ti tisíc let! Vždy byli v úzkém napojení na energetické struktury oné cizí životní formy, jejíž projevy se jejich současníkům často jevily jako "démonické".

Babylóňané, Aztékové, Egypťané, staří Židé a pak skrz náboženské a další vládnoucí kruhy také Evropané - byli drženi Huchasapy po celé generace ve stavu, kdy mohli produkovat co nejvíce tzv. supay kawsay - energetického materiálu, jímž je neviditelný parazit přebývající v atmosféře Země schopen se živit. Huchasapové plnili na Zemi po tisíce let na výbornou svůj úkol a dodávky živin pro Dravce jen zřídka vázly.

Ovládali a zotročovali masy pomocí mistrné manipulace psychikou. Této manipulaci my říkáme "náboženství". Podařilo se jim postavit šikovně lidské bytosti proti sobě - křesťany proti muslimům, muslimy šííty proti muslimům sunnitům, křesťany protestanty proti křesťanům katolíkům atd... Z toto vznikalo na Zemi takové množství válek a násilí, že se potrava k neviditelnému okupantovi valila doslova proudem... Navíc manipulativní ideologie naočkované lidstvu vytvářely podmínky pro vnitřní teror takových rozměrů - inkvizice, vyvražďování súfiů v islámu atd. - že i v "dobách míru" objem dodávek energetické potravy vzniklé lidským utrpením byl velice slušný.

Huchasapové zlomili na Zemi prakticky veškerý odpor. Aby co nejvíce destabilizovali lidstvo, vzali moc ženám a udělali z nich "bytosti nižšího stupně". Komunismus i fašismus byly dle indiánských medicinmanů jen další ideologie vytvořené v dílnách Huchasapů.

Vsoučasné době chtějí Huchasapové - můžeme jim říkat "globální gangsteři, světová stínová vláda, vojenskoprůmyslový komplex, globální prediktor" atd.. - završit své plány totální likvidací jakékoliv HUMANITY na Zemi která má začít podkopáním lidských práv a humanity v Evropě. Chtějí prosadit na vzdory všemu v EU jako hlavní náboženství politický islám v jeho odlidštěné podobě jako ideologii strachu a absolutní neúcty k životu, člověku, lidské svobodě a základním lidským právům. To jim má umožnit po další stovky let sát z lidstva obrovské dávky supay kawsay - látky umožňující přežití jejich pánovi, neviditelnému Dravci... Spousta věcí - i zdánlivě nelogických - začne okamžitě dávat smysl, pokud tuto indiánskou verzi reality přijmeme, nebo jsme o ní alespoň ochotni bez předsudku že "my s naší vědou musíme být ti nejmoudřejší na planetě" uvažovat.

Zdá se, že "situace je neřešitelná", neboť otrokáři lidstva mají tak říkajíc "navrch" a navíc - v součinnosti se svým pánem - plánují své operace na rozdíl od běžných lidí v úplně jiném časovém rozpětí, tedy stovky let pro ně nejsou nic... Ale vesmír dle indiánů řídí vyšší univerzální zákony a jejich působení mívá zdrcující dopad na všechny, kdo se postaví tak či onak PROTI ŽIVOTU. Právě ta doba, která se zdá být z pohledu našich otrokářů jejich "zlatým věkem" nebo jeho začátkem, může být ve skutečnosti jejich nejpravděpodobnějším koncem. "Oni jsou si stále jistější - proto budou poraženi" - říkají staří vizionáři z And. Lidstvo se potřebuje především dozvědět o existenci svého nepřítele - pak už bude jeho porážka dle šamanů jen otázkou času...

Pokud běžným okem neviditelné baktérie hubí antibiotika, pak tuto jinou neviditelnou a navíc zákeřnou inteligencí vybavenou parazitní formu života spolehlivě likviduje růst našeho sebepoznání a poznání reality jako takové. A právě epocha Taripay pacha, která se nezadržitelně blíží, má být pro lidstvo dobou obrovského vzestupu poznání.

Ovšem to, JAK do ní vstoupíme - záleží pouze na nás. Nové lidstvo se může zrodit v sutinách současné civilizace - doslova - nebo nějakým pro nás "přijatelnějším" způsobem. Nikdo z nás si nepřeje proměnu evropských měst v bojiště. Nikdo z nás si nepřeje rozsáhlé zničující války na Zemi v nastupujících letech. Nikdo si nepřeje vznik nových diktatur a ztrátu svobody slova. Přesto právě přesně tímto směrem nás v současnosti ženou "přední honáci lidstva".

Co s tím? Je možné, že starobylá indiánská moudrost, která odolala i tak zničujícím útokům, jako byla inkvizice a strašlivá genocida ze strany křesťanského Španělska kdy původní obyvatelé Jižní a Střední Ameriky byli skoro úplně vyhlazeni, nám pomůže zorientovat se v dnešní nelehké době, kdy je opravdu vše "obráceno na hlavu"... Pokud dle indiánů zachytíme energii, která ve vlnách proudí na Zemi v tomto období a naplníme touto energií ty nejlepší "vize budoucnosti" a našeho vítězství kterých jen budeme schopni, dojde k dějinnému průlomu, který nemá v celé známé historii lidstva obdoby! Lidstvo skutečně setřese své parazity, zbaví se všech "náboženství" a dalších dravčích ideologií a nastoupí cestu vývoje, na níž dříve či později, ve věku Velkého Poznání, splyne věda, spiritualita, umění i politika a dokonce i medicína a ekonomie v JEDNO.