Změna je život - na světě i u jednotlivce

04.05.2020

Chladno. Krásně. Očekávám skvělý den. 

Snídaně. Dnes dvě velké pampelišky sakum prásk:


Výborné zprávy z Německa - na finančních úřadech sundali vlajku zločinecké organizace. Čtu v messingeru zprávy z Německa od známé. Dlouhé čtení. Ubezpečuji se, že co píše Tomáš Marný na Tadesco není výstřik fantazie. JO. Potvrzeno. Posílám kopii kousku okénka TM z USA paní do USA. Je to pravda?

Ještě jednou zopakuji, co jsme psali před několika dny. Prezident Trump nyní podepsal, že elektřinu a plyn mají domácnosti v USA zdarma. Také uvolnil pro lidstvo volné energie (jejich plány a patenty) od Nikola Tesly. Díky těmto skutkům se burza v Saudské Arábii řítí ke dnu. No, v budoucnu si asi šejkové budou muset umývat okna sami.

Potvrzeno. Skvělé. To ten týden krásně začíná. Blaze. Loni mi maminka recitovala: Blaze tomu, kdo nic nemá, nestará se, kam co schová. Směle lehne, směle vstane, žádný mu nic neukradne.

Zvonek. Deniska. Obrovská, přeobrovská kytice libečku. Ó, natřu si jeho vůní ruce. Vůně překrásná. Budu mít na zimu.

Jdu pracovat. Jak to bude dnes s mamkou? Holčenky pečovatelské, jakpak to zvládaly. Potřebovaly by zdvojnásobit počet. :-) Mají ztížený režim.  

Zpráva z policie. Do trestního oznámení na ředitele DD doplněny příslušné paragrafy. Předáno do místa určení... Předpokládám, že se dnes, paní Počůrálková Starostlivá Jedovatá, prověřuje využívání darů ze státních peněz... To nejsou stížnosti. To není kritika. To jsou fakta! Tři dny bez kontaktu s blízkými!! Co vy na to?!

Micko! Co to je? Omluva - prý sojka nebo straka. To jsou věci!
Micko! Co to je? Omluva - prý sojka nebo straka. To jsou věci!

13.15 hod. Maminka. Má radost. Obličej jí obživl. Jak ráda bych ji objala. Dala pusu. Pohladila po vlasech. Jdu na slunce. Hezky se usmívá. Klidná, smutná... Přivírá oči. Unavená. Dobré zvěsti; už má tři dny samotky za sebou; několikrát se mi podařilo ji rozesmát.

- Mami, jsi silná!! Vynikající! Zvládlas tři dny beze mě.

Vysvětluji, proč, co, jak. Za pět minut mohu vysvětlovat znovu.

- Mami, řekni mi něco o tatínkovi. Něco, co ještě nevím.

Já už asi vím všechno, co mi může říci.

- No, byl hodný a byl strašně vzteklý. A měl nás rád.

Z mé strany hurónský smích. Alibi na mou vznětlivou povahu a nezkrotnou duši...

- Mamko, když ti psal krásná psaníčka, vzkazy na své navštívenky, našla jsem tam na známkách Hitlera, Beneš, Gottwlada... Nejprve jsi byla velevážená slečna Vendulka Kopecká, pak choť majitele strojírny a nakonec, to když se objevil na známkách Kléma, už jsi byla jen Ctěná nebo vážená paní. :-) Napadá mě, že jsi zažila všechny naše prezidenty. 

Vyjmenováváme se jejich řadu...  

- Mami, víš kolik je ti let?

- Nevím. 

- Mamko, hádej. 

- Třicet čtyři. 

- Mami, mně je šedesát čtyři. Mami myslíš sedmdesát?

- No. 

- Přidej. 

- Osmdesát?

- Mami, když jsi měla osmdesátiny, bránila ses jako lev, že nechceš od nás oslavu. Ale hezkou oslavu jsme ti připravili k devadesátinám. Sezvaly jsme s Ivou všechny vnuky a pravnuky... Dostalas devadesát růží...

- A unesla jsem je?

- Linda tě odvážela do DD, tak ti pomohla. Mami, ode dneška zase smíme posílat balíček. Co by sis přála ke kytičce?!

- Jen kytičku. Všechno mám.

- Mami, máš tam čaj?

Hledá. Nachází. Horký! Čerstvý! Pochvaluje si. Jupíí! Děkujeme pečovatelkám!!

Mám pro maminku připraveno. Musela bych jet jak šílenec, koupit kytku;  dožadovat se, kdo si ode mě vezme věci. Zítra.

Jedu na výlet. Mezi řepkou. Svítí překrásně, mrcha jedna. Leží všude. Na poli vyrůstá nový rodinný dům. Jeho pozemek zakrojil do pole. My si to můžeme dovolit. Cestou zpět se stavuji pro jablka a hrušky. Za šest minut zavírají. Paní prodavačka zametá. Milá. Radí mi, která jablíčka jsou jaká. Pán, který asi dohlíží na dvoumetrové rozestupy, se připojuje s radou. Nikde nikdo. Stavuji se v zahradnictví. Sháním bílou šalvěj.

- To seženete jinde.

- Neposílejte mě jinam. :-)

Obě se smějeme. Mladá prodavačka mě oslovuje jménem. Padly jsme si do oka už někdy v březnu. Ukazuje mi šalvěj v telefonu. 

- Je to ona?

- Je, kvete modře. Asi mi uschla nebo zmrzla. Ale letos vůbec nemrzlo. 

Žádá mě o telefon. A večer vidím žádost o přátelství na FB. Potěšila mě. 

Stavuji se v Lidlu. Dostala jsem asi za dva tisíce stravenek. Prý: Berou je všude.

- Prosím, Vás, já jsem dostala stravenky, mohu...

- Tady stravenky nebereme.

To neva. Využiju kartu. Banka mi platí hodně peněz za útratu. Tak mě lapili. Jinak bych platila všechno v hotovosti. Obzvlášť dnes! V době korony.

Mám už dlouhé vlasy. Změnila jsem tvar účesu. Uvidím. Možná si je nechám dorůst.

- Vypadáš divně.

- Divně, jo?

- No, máš jinak vlasy.

Budu se muset zamyslet.

- Ťuti, pojď mě vyfotit s tou kyticí libečku. 

To zas udělá jeden obrázek. Aby nezkazil film. 

- Peťuš, a mohl bys cvaknout víc záběrů? Třeba z dálky, zblízka. Já si vyberu, jo?

Něco si brblá pod vousy. 

Ještě pár prezentací. V osm konzultace. 

Jedním okem sjedu Reportéry nebo jak se ta pondělní žumpička jmenuje. Jedna reportáž se mi líbí. S pravdou ven. Jestli chápu dobře, tak nemocnice zejí prázdnotou. Sami zdravotníci přiznávají, že jim je dlouhá chvíle. Prázdná lůžka. Plánované operace se nekonají. Najednou zvou na pravidelné kontroly. Já bych se tam teda bála - kovidárium je pro mě science fiction. Lidi bez tváří, v rouškách, v kosmonautických oblecích. Pokud nejde o život, tak velkým obloukem obejít. Pokud o život jde, je to člověku jedno, že ho obsluhují MZ. Ze tří set pacientů myslím čtyři pozitivní. Lůžka prázdná. Na závěr - plačící vystrašená babička. Asi pozitivní na koronavirus. Sestra nepodobná člověku, ženě, obalená v obalech, ji hladí po rameni a utěšuje, že se zas vrátí do domova.Babička se ptá do jakého domova. No tam, kde jste byla. Svírá se mi hrdlo. Babička bez svých, bez známých... V bezvadné péči, čistotě, to jo. Pro mě nepřípustné - bála bych se tam. Očekávali davy, tisíce a nic.

Jdu spát. Další zcela obyčejný den. Obyčejný? Mění se dolar. Poslechněte si, co se na světě děje!

https://www.youtube.com/watch?v=0E5np8gsfJ0&fbclid=IwAR2c-_VLw3U4XHeQnCTFz6FV3qbDmUlG_eVr5KAKfX4zpNWzmK31KPXeYNw

Znovu se vracím ve čtení zpráv do dubna. Co je už na světě hotovo. U videí mě zdržuje nastavit si české titulky. Ale stojí to za to

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/05/04/mobilizace-us-rezerv-zatykani-kabaly-a-trump-na-strane-ozbrojenych-milic-patriotu/?fbclid=IwAR2l3my9g5GL9veMup2ZUy68Ma-1ON2askE1BMDHSwDxicUGE6-IVtTLkAg


MAY 4, 2020/ GEOPOLITICSASTROLOGY

Posílení instituce agentury pro řízení mimořádných událostí - FEMA

Trump aktivoval zákony stavu nouze a také tábory pod správou FEMA - Federální agentura pro řízení mimořádných událostí.

FEMA má nyní veškorou výkonou moc jak nad hmotným majetkem (firmy, organizace apod.), tak i ve vztahu k lidským bytostem. Trump znárodnil Federální rezervní banku (FED) a peníze spravuje Ministerstvo financi a finanční úřad, který řídí FEMA na základě exekutivního příkazu Trumpa.

V pondělí 27.4. 2020 bylo pro američany připraveno 80.000.000 šeků. Pro každého dospělého byl vystaven ve výši 1200 US dolarů, a pro dítě do 15 let 500 US dolarů.
FEMA může kohokoliv bez rozhodnutí soudu na místě zatknout a též odvést do tábora. Má nyní neomezené možnosti, jako každá vojenská policie. Odsunula tímto Kongres USA od možnosti rozhodování, ale i Trump má některá rozhodnutí, dle stanov, omezena.

Je potvrzeno, že mnoho lidí z DEEP STATE je zatčeno a neustále probíhají čistky. Probíhá osvobozování dětí z podzemních tunelů a "líhní."

Celá FEMA má od 13.03.2020 přesně šet měsíců na výkon svých pramocí, a poté vše přechází do normálního stavu. Nevíme zatím jaké kompetence si ponechal Trump. Jedno je ale jisté, že dnes přerušil jakékoliv finanční příspěvky Světové zdravotnické organizaci (WHO), což také dosti drsně a úderně zdůvodnil. Nevíme, jestli jste to věděli, WHO je organizací, která přes bílé koně patří právě největšímu masovému vrahovi planety Země - Billu Gatesovi a jeho manželce.

Majetek Billa Gatese je zkonfiskován.

Trump nechal zmrazit veškeré účty a zkonfiskovat majetek Billa Gatese a jeho manželky Melindy. B. Gates byl sice zatčen, ale na velkou kauci byl ponechán v domácím vězení. Je odpečetěna žaloba, která nyní bude provedena. Dnes už víme, že nebude mít možnost pobytu doma, ale bude odvezen do věznice. Nebude mít možnost se moc obhajovat, protože jeho zločiny jsou veřejně známy, a bude to podobné jako s Epsteinem. Ale jen s tím rozdílem, že tentokráte si nikdo z Izraele pro něj přiletět moci nebude.

Zde Vám mohu přinést vynikající zprávu. B. Gatesovi zabavili veškeré dokumenty a všechny chemické a biologické hmoty a látky, stejně tak již vyrobené vakcíny na očkování proti Koronaviru, a nejen proti němu. Všechno !!!!! !!!!! Američané oslavují, protože vědí, že tento tah byl konečným pro koronavirus. ŠACH MAT, řekl by šachysta. Zatím se ale neví, jak dlouho zůstanou doma kvůli "karanténě." Zde prosím rozumějte - jak daleko je akce proti DEEP STATE dokončena. O tom rozhodne samozřejmě Trump dle zpráv z hlavního velení FEMA.

Vážení, buďte klidní, nemusíte mít už obavy, i když se neustále omýlá něco o vakcíně a očkování. Trump to rozhodl za nás, bojovníky proti očkování, jakémukoliv očkování. Samozřejmě Vám o tom následující dny v mediálnych sračkometoch, ZATÍM, nebudou psát. Však víte, Show Must Go On !
Veškeré velké firmy v USA budou zestátněny, aby opět mohly být uvedeny do provozu....
Dle dalších zpráv byl zatčen, a pobývá ve vězení, Tom Hanks, stejně jako jeho žena. Uvidíme, která další data - informace se dostanou zítra na povrch. Intel od přítele: Matthew Van CZ, April 22 at 2:33 PM

RV/Intelligence Alert: "Turned" - April 22, 2020

Nedávná akce prezidenta Trumpa na posílení postavení instituce koncentračních táborů FEMA vzbudila obavy mezi duchovně probuzenou komunitou. FEMA byla známa jako organizace vytvořená Deep State Kabalou. Mnoho z nich nyní spekuluje, že prezident Trump právě převzal plnou kontrolu nad Deep State - Kabalou.

Atd. atd.

Stačí si počíst. Je čas. Na čtení. Na spaní. 

Dobrou noc!